Skyworth OLED TV 55" Tianchi E980 w Polsce za 9999 zł - już od jutra w sprzedaży !!

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Skyworth OLED TV 55" Tianchi E980 w Polsce za 9999 zł - już od jutra w sprzedaży !!!
Skyworth-Tianchi-E980.jpg

SkyWorth ogłosił, że wprowadza do Europy Skyworth OLED TV 55" Tianchi E980. Model ukaże się tylko w trzech krajach. Polska z uwagi na największą ilość fabryk telewizorów jest jednym z nich.

O tym modelu pisaliśmy już.
Ten ekran to kopia modelu 55EA9800 z LG.
To zakrzywiony ekran OLED o przekątnej 55 cali . Panel wykonany w Technologii WRGB OLED. Zasadnicza różnica od tego modelu LG, to oprogramowanie, które jest uruchomione w SKYWORTH Tianchi.
Posiadać będzie uwaga pełną wersję Androida.
Głośniki Harmana, dual games, MiraCast, wifi smart screen.
SkyWorth w komplecie dostarcza specjalny uchwyt, to oznacza że to pierwszy Oled z tej serii który można będzie wisieć.

98D3TNML4TD20016.jpg
 

buldoggg

Member
Bez reklam
mnie osobiście nie podoba się coś takiego jak zakrzywiony tv,widziałem i siedziałem około 30 min przed nim i oglądając film/reklamy które leciały na nim,stwierdzam że coś takiego mija się z celem,chyba że chcesz się pochwalić przed rodziną,znajomymi to tak ;) i dodatkowo drogi ten interes.
 

gerus6

Active member
Bez reklam
No i po co kłamiecie, że ustawiacie się w kolejce? zadzwoniłem do SkyWorth i powiedzieli mi, że jestem pierwszym zamawiającym.
Cena jaką mi zaproponowano to 9,5K i nie ma żadnych tabletów.
Czas oczekiwania 3 dni (tel do SkyWorth 566 108 100)
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
To oczywiście oferta wyłącznie na 1 kwietnia - czyli na Prima Aprilis.
Przepraszamy !
Prawdą jest jest, że producent pokazał modele TV Oled.
Prawdą jest, że ma być to tani OLED TV. Ale na dziś chyba cena 9999 zł jest nie możliwa. Chociaż nigdy nic nie wiadomo do końca....
 
Do góry