Skype w serii C

kawowy

New member
A czy wam tez po kazdym wlaczeniu telewizora i Skype'a pojawia sie komunikat "Sprawdzanie integralnosci nie powiodlo sie (...)" i aplikacja zaczyna sie synchronizowac? Strasznie mnie to wnerwia.

Też tak macie? Dzialaja wam te opcje do automatycznego wlaczania Skype'a z telewizorem i autologowania? Bo mi po kazdym wlaczeniu TV i Skype'a, Skype sie aktualizuje i nawet nie pamieta nazwy usera. Musze wklepywac od nowa. Jak jest u Was?
 

reader

New member
Też tak macie? Dzialaja wam te opcje do automatycznego wlaczania Skype'a z telewizorem i autologowania? Bo mi po kazdym wlaczeniu TV i Skype'a, Skype sie aktualizuje i nawet nie pamieta nazwy usera. Musze wklepywac od nowa. Jak jest u Was?

U mnie pamięta ostanio zalogowanego usera. Na liście mam dwie pozycje, autologowanie włączone, autouruchamianie wyłączone. Działa ok. Szkoda tylko, że nie C650 nie ma obsługi mikrofonu. Sama aplikacja jest b. szybka, uruchmia się i loguje szyciej niż w Win7. Odbiór wideo też działa.
 

BOBFOR

New member
WITAM ! pytanko małe na temat skypa w samsung le c650 być może już było ale po zainstalowaniu skypa wszystko działa natomiast gdy wyłączę tv i ponownie wchodzę w internet@tv włącza się aktualizacja i odinstalowuje mi skypa, jak temu zaradzić ?
 

rappek

Member
WITAM ! pytanko małe na temat skypa w samsung le c650 być może już było ale po zainstalowaniu skypa wszystko działa natomiast gdy wyłączę tv i ponownie wchodzę w internet@tv włącza się aktualizacja i odinstalowuje mi skypa, jak temu zaradzić ?
w pliku skypa nalezy odnaleźć plik config.xml i tam wstawić w 3 wierszu taka linijkę <type>user</type> i powinno działać
 

rappek

Member
witam ! to znaczy wpisać trzykrotnie w config.xml
nie plik widgetlist ma wyglądac tak
<?xml version="1.0" encoding="UTF-8"?>
<widget>
<icon></icon>
<preview></preview>
<previewimg></previewimg>
<previewjs></previewjs>
<cpname>Skype</cpname>
<cpauthjs></cpauthjs>
<movie>y</movie>
<ThumbIcon>icon/skype_106.png</ThumbIcon>
<BigThumbIcon>icon/skype_115.png</BigThumbIcon>
<ListIcon>icon/skype_85.png</ListIcon>
<BigListIcon>icon/skype_95.png</BigListIcon>
<type>user</type>
<category>others</category>
<apptype>16</apptype>
<contents></contents>
<srcctl>n</srcctl>
<ver>1.006</ver>
<mgrver>2.000</mgrver>
<ticker>n</ticker>
<audiomute>n</audiomute>
<autoUpdate>y</autoUpdate>
<videomute>n</videomute>
<childlock>n</childlock>
<keymode>1</keymode>
<dcont>y</dcont>
<widgetname>Skype</widgetname>
<cplogo></cplogo>
<preIcon></preIcon>
<description>
Enjoy the Skype</description>
<width>960</width>
<height>540</height>
<author>
<name>Samsung Electronics Co. Ltd.</name>
<email></email>
<link>http://www.sec.com</link>
<organization>Samsung Electronics Co. Ltd.</organization>
</author>
</widget>
u ciebie być może brakuje tego wyrażenia <type>user</type> który nalezy wpisac raz u mnie jest powyzej wyrażenia <category>others</category> jak wyzej
 

kulaspeed

New member
witam jestem laikiem jesli chodzi o te sprawy
ale bardzo bym chial miec skypa
wiec jesli ktos moglby opisac krok po kroku jak go zainstalowac to bylbym bardzo wdzieczny
 

kawowy

New member
Witam,

Czy komuś już udalo się może przy pomocy haka opisanego TUTAJ uruchomić kamerę CY-STC1100 na Samsungu LE40x650 i tym samym cieszyć się Skype'm w całej okazałości z wideorozmową włącznie?

Może ktoś mi potwierdzić, że to faktycznie działa?


Pozdrawiam
 

wiktorinox

New member
kamera IP dla Skype w Internet@TV

Witam,

Posiadam kamerę IP (model: FI8918W) z mikrofonem i głośnikami oraz TV Samsung Le37C650 (oprogramowanie ver. 2011/10/10_003011) z zainstalowanym ręcznie widgetem Skype ver 1.0. Oba urządzenia mają statyczne adresy Ip w sieci LAN.

W jaki sposób udostępnić Skypowi w TV przesyłanie obrazu oraz mikrofonu z tej kamery?
 
Do góry