Skyfall

armanig

Klub HDTV.com.pl
VIP
Nie wiem, ale jakos nie specjalnie mnie ciagnie do tej pozycji. Jak ktos kupi to prosze sie tu z nami podzielic jakoscia toru audio/video.
 

DeeBass

New member
Bez reklam
Ja właśnie zakupiłem. Nie obejrzałem całego bo czekam na oglądanie z żoną :p ale wrzuciłem już w odtwarzacz, poskakałem po rozdziałach i na moje oko i ucho tradycyjne, dobre wydanie na blu. Więcej może po obejrzeniu całości. Dźwięk DTS HD MSTR
 

krzysiek1980

Active member
Bez reklam
Osobiście słyszałem że jest kiepski i nudny. Miałem ściągnąć na DVD, ale sobie darowałem. Oczywiście pojedyncza kopia dla własnego użytku:) (jakby coś)
 

armanig

Klub HDTV.com.pl
VIP
Mi sie zdarzylo przyspac na wczesniejszym Bondzie:) ale nie mialem okazji jeszcze zasnac na Skyfall, chetnie zaryzykuje :)
 

krzysztofradio

Well-known member
Bez reklam
tez slyszalem, ze to najsłabszy bond, ale dziś w Saturnie był za 59 zl na BD. Nie za drogo jak na nowość, może faktycznie taki gniot?
 

ROMAN38

New member
Bez reklam
Oglądałem w kinie i więcej nie mam go zamiaru oglądać.bondy z brosnanem mogę oglądać na około a ten blondas nie pasuje do tej roli.
 

DeeBass

New member
Bez reklam
w MM stoi za 69 a przez ich stronę można zarezerwować za 59. Bond zawsze wzbudza emocje jak każda komercja... Ja ostatnio kupiłem całą kolekcję za 4 stówki i jestem zadowolony, ładnie się prezentuje w kolekcji a i lubię na takie kino popatrzeć i się odstresować...
 

armanig

Klub HDTV.com.pl
VIP
Dobrze mowicie Panowie to KLASYKI! A nie kupic Predzia za 20zl to grzech, wstydz sie Krzychu!
Tak swoja droga, zauwazyliscie ze kino tamtych lat mialo specificzna magie?
Pamietacie takie filmy jak Powrot do przyszlosci, Top Gun, 2010 Odyseja Kosmiczna,Tang&Cash z S.Stallone i K***sselem, Cobra (pamieta ktos?), Rocky, Commando (!!), Conan - oczywiscie z Arnim, Zabojcza bron, E.T., Goonies, Gliniarz z Beverly Hills itp. moge tak godzinami wyliczac a to tylko kilka pozycji latwego i przyjemnego kina, ale tam bylo to "cos". Celowo nie wymieniam filmow z DeNiro, Pacino itp. bo to wiadomo.
Natomiast dzis, to mase efektow - pieknych efektow, ale mimo to czegos mi brakuje. Zdarzaja sie owszem perelki, ale nie czuje tak czesto tych dreszczy i zadowolenia po seansach jak kiedys a moze sie juz starzeje :)
 

FFooXX5

Klub HDTV.com.pl
VIP
a ja właśnie zerkam na transformersów, zajebisty film, zawsze go lubiłem i jestem jego fanem. Jestem ciekaw figurki megatrona w stylu terminatora Armaniga :)
 

armanig

Klub HDTV.com.pl
VIP
a ja właśnie zerkam na transformersów, zajebisty film, zawsze go lubiłem i jestem jego fanem. Jestem ciekaw figurki megatrona w stylu terminatora Armaniga :)

Transi :) to killer dla KD, dla mnie absolutny must have, nie dla fabuly (tez zasnalem) ale dla efektow dzwiekowych szczegolnie, nie wiem jak u Was, ale to co wyprawiaja surroundy na tym filmie przechodzi ludzkie pojecie. Figurke znam Transformatorow (kilka tysi kosztuje), ale jakas taka "plastusiowata" :)
 

FFooXX5

Klub HDTV.com.pl
VIP
Transi :) to killer dla KD, dla mnie absolutny must have, nie dla fabuly (tez zasnalem) ale dla efektow dzwiekowych szczegolnie, nie wiem jak u Was, ale to co wyprawiaja surroundy na tym filmie przechodzi ludzkie pojecie. Figurke znam Transformatorow (kilka tysi kosztuje), ale jakas taka "plastusiowata" :)
Ja każdą część Transformersów oglądałem w kinie więc nie mogłem spać hehe:). Ja zauważyłem że dla mnie odebranie danego filmu jest uzależnione od podejścia, danego dnia i nastawienia, mam tak że czasami uznam film za gniot a następnym razem ten sam film jest totalnie absorbujący :). I moja zasada nigdy nie słucham kogoś opinii na dany film, obejrzę sam to ocenię już wielokrotnie byłem wprowadzony w błąd. Np "Pamięć absolutna" taki zajebisty, a gniot że szkoda gadać. "Uprowadzona" tandeta nie oglądaj, a dla mnie bardzo dobry film i część druga również :)
 

armanig

Klub HDTV.com.pl
VIP
Np "Pamięć absolutna" taki zajebisty, a gniot że szkoda gadać. "Uprowadzona" tandeta nie oglądaj, a dla mnie bardzo dobry film i część druga również :)

Jeszcze moze przypomnijmy dla scislosci, ze Pamiec Absolutna z 1990 z Arnim, to rewelacyjny film, a Ty masz na mysli ten z 2012r o ktorym nie chce mi sie nawet pisac.
 
Do góry