Skóra, fura i komóra :) Czyli luzne rozmowy o motoryzacji.

lolek126

Well-known member
Bez reklam
Dzisiaj zesmy sie przechwalali odnosnie ASO...

Wlasnie mnie bozia skarala, roczne auto, nowka z salonu, nr. 1 w rankingach bezawaryjnosci.... super.


Pocieszę Cię, mój kumpel ma autko za 5-6 razy tyle co ta corolla i też wylądował w serwisie ;-) take jak widzisz nie tylko Ty masz pecha.. tylko on tak się nie przejmuje, auto w końcu na gwarancji :) Twoje też oddaj i niech reperują.. JA mam na to swoją teorię, może auto być numer 1, 2,3 w rankingach bezawaryjności, jak się ma pecha to nic nie dają te liczby.. :)
 
Ostatnia edycja:

lolo2

Well-known member
Bez reklam
I
Pocieszę Cię, mój kumperl ma autko za 5-6 razy tyle co ta corolla i też wylądował w serwisie ;-) take jak widzisz nie tylko Ty masz pecha.. tylko on tak się nie przejmuje, auto w końcu na gwarancji :) Twoje też oddaj i niech reperują..

Nie, no. Dzisiaj zglosilem w poniedzialek przyjmuja na serwis... Ale sam fakt. Kupilem nowe auto "corolle" tylko z jednego powodu - "swietego spokoju". A jak zaczynaja sie problemy to juz mi cisnienie rosnie.
Zawsze mam pecha, az z przesada.
 

werf

Active member
Bez reklam
Zawsze mnie brzydziła ta Azjatycka technika ,ale widać w 21 wieku lepiej nie jest. Aby patrzeć jak środki będą z drukarki 3D. Lolek faktycznie jak na gwarancji to nie ma się co bać : )
 

lolo2

Well-known member
Bez reklam
W audi od paru lat nie ma już wysuwanego ekranu.

Od paru lat.... Wstawili dwa dotykowe kiczowate ekrany ktore po 3 dniach sa zasyfione od paluchow ze masakra.
Jeszcze 3 letnie audi za pol banki ma wysowany kiczowaty ekranik :)

Zreszta nowe BMW tez nie ma jakich super chiper nowosci.

 
Ostatnia edycja:

P-U-M-A

New member
Od paru lat.... Wstawili dwa dotykowe kiczowate ekrany ktore po 3 dniach sa zasyfione od paluchow ze masakra.
Jeszcze 3 letnie audi za pol banki ma wysowany kiczowaty ekranik :)

Zreszta nowe BMW tez nie ma jakich super chiper nowosci.

Fakt stare a8 jako ostatnie do 2017r ma ekran wysuwany. Ale nowa platforma ma dotyk.
Sam mam nowe a6 i bardzo sobie chwale dotykowe ekrany. Mam szmatke jak czekam w korku albo na światłach to 2 sekundy i jest czysciutko. Żaden problem. Ale spoko szanuje twoje zdanie.
 

lolek126

Well-known member
Bez reklam
I

Nie, no. Dzisiaj zglosilem w poniedzialek przyjmuja na serwis... Ale sam fakt. Kupilem nowe auto "corolle" tylko z jednego powodu - "swietego spokoju". A jak zaczynaja sie problemy to juz mi cisnienie rosnie.
Zawsze mam pecha, az z przesada.

Za bardzo się przejmujesz, jak ci zacznie się sypać raz po raz to wtedy zacznij się wkur.. a teraz luz, zaprowadzisz, miejmy nadzieję, ze to jakaś bzdura, może jakiś czujnik zgłupiał... przeczytaj to co kolega wsatwił o Audi ten to już ma sie co wkur.. :)
Zawsze mnie brzydziła ta Azjatycka technika ,ale widać w 21 wieku lepiej nie jest. Aby patrzeć jak środki będą z drukarki 3D. Lolek faktycznie jak na gwarancji to nie ma się co bać : )

Nie będę pisał ile naprawa kosztowała , bo niektórych z butów by wyrwała kwota :) Ale jak się kupuje tego typu auta to trzeba się z tym liczyć, niestety..
 

armanig

Klub HDTV.com.pl
VIP
Gość zapewne ma racje, ale przeżywa jakby mu US przejął cały dorobek życia.
Gdybym nie wiedział, że chodzi o droższe auto, to pomyślałbym, że nastolatek za ostatnie pieniądze kupił wymarzonego ajfona który zaczął mu się wieszać i świat mu się zawalił. Lecą uje, urwy na okrągło, czytać się tego nie da.
 
Ostatnia edycja:

kaminskakl

Active member
Bez reklam
Gość zapewne ma racje, ale przeżywa jakby mu US przejął cały dorobek życia.
Gdybym nie wiedział, że chodzi o droższe auto, to pomyślałbym, że nastolatek za ostatnie pieniądze kupił wymarzonego ajfona który zaczął mu się wieszać i świat mu się zawalił. Lecą uje, urwy na okrągło, czytać się tego nie da.
Dokładnie. Styl wypowiedzi jak od bananowego dzieciaka, który jest zły o to, że dostał wcześniejszy model telefonu od rodziców i teraz się złości.

Co do samych ekranów z dyskusji wyżej to jako zegary świetna sprawa. Podoba mi się to, dużo więcej informacji można sobie włączyć. Co do ekranów zamiast pokręteł i przycisków jak w nowych VAGach w tym szczególnie Audi to zdecydowanie nie. Cholernie to nie wygodne.
 

werf

Active member
Bez reklam
A takie Audi czy BMW lepsze z tym swoim wysowanym ekranikiem? Mnie to wogole sie nie podoba....
Mercedes czy Lexus maja fajne deski.

E tam Mercedes swoim kiczowatymi tabletami w dwóch nutach kolorystycznym i pasowaniem rodem z tesli jakoś do mnie nie przemawia.
Licznik powinien wyglądać tak.
 

lolo2

Well-known member
Bez reklam
E tam Mercedes swoim kiczowatymi tabletami w dwóch nutach kolorystycznym i pasowaniem rodem z tesli jakoś do mnie nie przemawia.
Licznik powinien wyglądać tak.
][/url]

Poczekaj, zara ci zrobie zdjecie takiego samego czerwonego zegara w mojej Corolli :) :) :)

Dla mnie staroswieckie te zegary.
 

ralfik77

Member
Bez reklam
Też nie lubię tabletów w samochodach ale jak się chce teraz kupić auto, to trudno na to nie trafić.
GTS [emoji3]
To Porsche chyba...


No bajka, ale za wysokie progi na moje nogi, choć może Macan 3L diesel...[emoji2]
Ale chyba zostanę na progu Mercedes, BMW, Jaguar może...
Ma być nowy sedan albo SUV z 3 litrowym dieslem.

W zamianke za E 250D.

Ps.
Nic w kredycie [emoji1].
Tylko cash.
 
Ostatnia edycja:

lolo2

Well-known member
Bez reklam
A ty nie miałeś mieć BMW?

Ja i BMW? Predzej wszystkie Corolle na tym swiecie zostana wysprzedane zanim wsiadlbym do BMW xD

Jedno BMW juz mialem:
27 000 zl za nie zaplacilem
Drugie tyle zaplacilem w remonty
Przejechalem nia 5 000km
i Sprzedalem chyba za 8000zl.

Taniej by mnie wyszlo jezdzenie taksowka lub uberem :)

Od tamtego momentu wyznaje zasade lepiej jakies male badziewie ale NOWKE, aniezeli stare trupy. Choc te nowki jak widac tez lubia mi robic psikusy.

Ostatecznie jezeli chodzi o klase premium, to rozwazalbym zakup auta z zachodu, 2-3 latka po wynajmie dlugoterminowym. To tez jest jakies wyjscie.
 

lolek126

Well-known member
Bez reklam
Też nie lubię tabletów w samochodach ale jak się chce teraz kupić auto, to trudno na to nie trafić.
GTS [emoji3]
To Porsche chyba...


No bajka, ale za wysokie progi na moje nogi, choć może Macan 3L diesel...[emoji2]
Ale chyba zostanę na progu Mercedes, BMW, Jaguar może...
Ma być nowy sedan albo SUV z 3 litrowym dieslem.

W zamianke za E 250D.

Ps.
Nic w kredycie [emoji1].
Tylko cash.

Tablety w autach w modzie i nikt tego nie zmieni, a będą takie auta jak np Porszak, gdzie to inaczej wygląda, ale też inne ceny są takich aut. I taki niezbyt duży Macan kosztuje porównywalnie, a nawet więcej(wszelkie dodatki i części) niż to jest u innych Producentów marek premium. I do tego będzie się miało za te pieniądze większe autko.
Ja i BMW? Predzej wszystkie Corolle na tym swiecie zostana wysprzedane zanim wsiadlbym do BMW xD

Jedno BMW juz mialem:
27 000 zl za nie zaplacilem
Drugie tyle zaplacilem w remonty
Przejechalem nia 5 000km
i Sprzedalem chyba za 8000zl.

Taniej by mnie wyszlo jezdzenie taksowka lub uberem :)

Od tamtego momentu wyznaje zasade lepiej jakies male badziewie ale NOWKE, aniezeli stare trupy. Choc te nowki jak widac tez lubia mi robic psikusy.

Ostatecznie jezeli chodzi o klase premium, to rozwazalbym zakup auta z zachodu, 2-3 latka po wynajmie dlugoterminowym. To tez jest jakies wyjscie.

To już wiemy, że BMW i Toyota Cię nie lubią...:) u żony w3ce tylko ta skrzynia czasem coś świruje i przy przeglądzie ją resetują czy coś w tym stylu, a tak nie ma z nią problemów. Ale jeszcze ze dwa lata i idzie do sprzedania.
 
Do góry