Skóra, fura i komóra :) Czyli luzne rozmowy o motoryzacji.

lolek126

Well-known member
Bez reklam
Ja zawsze kupowałem nowe i tylko takie auta kupuje i jestem zadowolony.. niestety zawsze mam pecha bo jakiś debil mi każde auto zarysuje jak nie zderzak to nadkole ewentualnie zarysuje kluczem jak to było w przypadku Forda.. choć najgorzej i największy pech był przy Felicji xxx lat temu bo tak jak dzisiaj przyprowadziłem z salonu to od razu na drugi dzień jakiś super kierowca wjechał mi w nadkole i wgiął mi blachę.. teraz niestety w gwieździe też nie ominęło mnie bo zauważyłem na plastiku który okala nadkole, że też jest porysowane .. całe szczęście że tylko na tym się skończyło bo 2-3 cm głębiej ktoś by wjechał i nadkole byłoby do roboty.. jak Ci ludzie jeżdżą na parkingach.. masakra..
 

armanig

Klub HDTV.com.pl
VIP
Pewnie, kupujesz za 200k, po roku sprzedajesz za 160k.
Jak kogoś stać, to najlepiej. Ktoś musi być pierwszy, żeby drugi miał taniej ;)
 

lolo2

Well-known member
Bez reklam
Nie lubie takich prankow, a juz w szczegolnosci zal mi ludzi tak tepych ze daje wiare ze kierowca samochodu jest slepy.
 

armanig

Klub HDTV.com.pl
VIP
Nie ślepy całkowicie, a pomroczność jasna.
Bardziej bym się zastanawiał nad tym, jak gość podjechał.
Zresztą widzisz, że dziadka kręci. Młody szybko by się zorientował, a że Remi Gaillard to nie jest, to już inna sprawa.

Tymczasem samo życie, ale oko można zawiesić:

[youtube]6YH-K-cj6TY[/youtube]
 
Ostatnia edycja:

krzysztofradio

Well-known member
Bez reklam
Nieśmiertelna muzyczka z "Rejsu" :D
Co do drugiego filmiku, miło popatrzeć ;)
W marynarkach chodzę, ale Lambo nie mam (jeszcze :D )
Choć różne się zdarzały sytuacje...
 

lolo2

Well-known member
Bez reklam
Chyba musze kupic sobie czerwona marynarke :) Widac ze swietnie dziala, jak plachta na ..

A nie, zapomnialem jest married,
 

bubafat

Active member
Bez reklam
Moim zdsniem to jest ustawione. I bimbosy odgrywaja role.

Z innej beczki.

[youtube]p6asHmb3mRI[/YOUTUBE]
[youtube]Us56c7yQAYY[/youtube]
 

armanig

Klub HDTV.com.pl
VIP
zobaczcie to :- ) może ten film to już bardziej rozrywka niż własnie sam film w 100% znaczeniu tego słowa ale magia tego autka działa na wszystkich..

[youtube]baAR_11t-nc[/youtube]

życie jest piękne .. a właściwie ".... w życiu są piękne chwile takie jak ta ..." :- )

No i super. Taksiarze robią syf, a UBER takie promocje.
Fani się cieszą, autko fajne, wszyscy zadowoleni, a tymczasem złotówy szaleją:

[youtube]04MLP-MxFg4[/youtube]
 

lolek126

Well-known member
Bez reklam
A ja napiszę trochę o Maździe CX5 kumpla .. nówka sztuka pojeździła kilka dni i trafiła do serwisu ... wcięło kilka biegów w automacie i kilka w manualu.. ale to nic - naprawa tej "anomalii" trwała 1,5 tygodnia.. także chyba coś w tym jest jeśli chodzi o skrzynie automaty w Mazdach bo ja słyszałem średnie opinie.. żona na szczęścicie ma zwykłą skrzynię :- ) choć sam samochód jako mniejszy suv fajnie się prezentuje - ten po liftingu..
 

syneq

New member
Lolek126 niewiem czy dobrze pamiętam ty chyba miałeś Mesia .gla z automatem czy te skrzynie są ok i z jakim silnikiem miałeś?
 

lolek126

Well-known member
Bez reklam
Z tym co obecnie mam GLC czyli 2.0 benzyna -211 KM tylko w GLC jest już nowa skrzynia 9 stopniowa a tam była 7 stopniowa - deko gorsza od tej ale przez prawie 2,5 roku nic się jej nie działo i byłem z niej zadowolony.. Tamten samochód był kupiony specjalnie żeby zobaczyć ten silnik jak i skrzynię od Mesia..bo byłem sceptyczny co do automatów... a teraz nie widze samochodu bez takiej skrzyni :- ) A skoro został kupiony kolejny to znaczy że wszytko ok było.. polecam.. tylko jak byś nowe auto kupował to musisz zerknąć bo niektóre modele mają już nową skrzynię, a inne jeszcze tą starszą .. . przynajmniej tak było jak ja zamawiałem.. ale bez obawy też jest spoko 7 stopniowa... Tylko trzeba brać pod uwagę że to benzyna i w mieście przy korkach trochę wypija benzyny taki silnik.. ale za to jest cichutko :- ) osobiście nie wiem czy wrócę kiedyś do "dizla"..
 
Ostatnia edycja:

syneq

New member
Z tym co obecnie mam GLC czyli 2.0 benzyna -211 KM tylko w GLC jest już nowa skrzynia 9 stopniowa a tam była 7 stopniowa - deko gorsza od tej ale przez prawie 2,5 roku nic się jej nie działo i byłem z niej zadowolony.. Tamten samochód był kupiony specjalnie żeby zobaczyć ten silnik jak i skrzynię od Mesia..bo byłem sceptyczny co do automatów... a teraz nie widze samochodu bez takiej skrzyni :- ) A skoro został kupiony kolejny to znaczy że wszytko ok było.. polecam.. tylko jak byś nowe auto kupował to musisz zerknąć bo niektóre modele mają już nową skrzynię, a inne jeszcze tą starszą .. . przynajmniej tak było jak ja zamawiałem.. ale bez obawy też jest spoko 7 stopniowa... Tylko trzeba brać pod uwagę że to benzyna i w mieście przy korkach trochę wypija benzyny taki silnik.. ale za to jest cichutko :- ) osobiście nie wiem czy wrócę kiedyś do "dizla"..
Dzięki bardzo za szybką odpowiedź rozglądam się za jakimiś autkiem dla żony, a nie mogę patrzeć jak się męczy z tym manualem w mieście no to accuphase e-××× będzie musiał poczekać [emoji1]
 

lolek126

Well-known member
Bez reklam
A też lubisz te wzmaki ? Wiesz wszystko kwestia priorytetów i co kto bardziej lubi.. ja auta bardziej lubię niż elektronikę.. Moja zona natomiast jak zdecydowała się na Mazdę to rękoma i nogami odradzałem automata w tej marce.. po tym co od ludzi słyszałem...kupiła zwykła skrzynię i jak na razie nic się złego nie dzieje z autem.. oby tak dalej bo jest kupiona na 5-6 lat..
 

syneq

New member
A też lubisz te wzmaki ? Wiesz wszystko kwestia priorytetów i co kto bardziej lubi.. ja auta bardziej lubię niż elektronikę.. Moja zona natomiast jak zdecydowała się na Mazdę to rękoma i nogami odradzałem automata w tej marce.. po tym co od ludzi słyszałem...kupiła zwykła skrzynię i jak na razie nic się złego nie dzieje z autem.. oby tak dalej bo jest kupiona na 5-6 lat..
Jeszcze nie wiem czy lubię mam odłożone na 370 -tke ale nie kupie kota w worku więc muszę posłuchać a tu gdzie mieszkam nie ma szans,mam nadzieję przy najbliższych wakacjach w Polsce. Ostatnio przeprowadziłem się do nowego domu i warunki akustyczne w salonie sa tragiczne więc jak nie uda mi się tego poprawić to nie ma sensu kupować taki drogi sprzęt.
 

lolek126

Well-known member
Bez reklam
Niestety warunki akustyczne psują zabawę wielu ludziom.. Najlepiej powiem Ci że takie pieniądze jak chcesz wydać bo rozumiem że cd tez od Accu byś chciał kupić przesłuchać to własnie w warunkach domowych.. ale bez względu na wszystko - posłuchać zawsze warto bo jest co posłuchać :- )
A wracając do aut to w garażu akustyka nie potrzebna - wstawiasz auto i jest git :) a w Twoim wypadku jeszcze radość zony :- )
 
Do góry