Skóra, fura i komóra :) Czyli luzne rozmowy o motoryzacji.

Kejup

Member
Bez reklam
Kumpel jest instruktorem jazdy w firmie która ma takie fury i można się karnąć za hajsy. Może kiedyś się skuszę :)
 
Ostatnia edycja:

Borixon

Active member
Bez reklam
Ja miałem nie dawno okazję się przelecieć M4 z wydechem Akrapovic, miazga, ale sąsiedzi by Cie znienawidzili. Jak to ryczy....

Wysłane z mojego D5803 przy użyciu Tapatalka
 

wolf22

New member
no słyszałem coś takiego jakiś czas temu :D no ja nie wiem czy takich problemów z hałasem nie da się jakoś zredukować??
 

armanig

Klub HDTV.com.pl
VIP
Problemów? Ten ryk to orgia dla uszu, a już bulgot v8 to odjazd zupełny.
Żadne Sonusy i jakiekolwiek audio za kilkaset tyś. nie jest w stanie się z tym równać.
Oczywiście nie piszemy tu o pierdzących golfach z tłumikiem po spawie i Kazia w garażu ; )
 

lolo2

Well-known member
Bez reklam
Jeden z kolekcji pewnego Pana..
8e946a4d8d404c3fa1b2e4bdba056c30.jpg


Wysłane z mojego D5803 przy użyciu Tapatalka


To tyle w DPD zarabiaja? Chyba czas zmienic prace.

Autko ciekawe, mialem okazje siedziec w Huracane (tylko siedziec) ale na zywo to auto nie wyglada tak bajecznie jak na obrazkach. Strasznie krotkie.


W sobote bylem przy okazji w salonie BMW obejzec nowa 5, swietnie wyglada, poprosilem o wycene (myslalem ze cenowo jak meras e klasa) i sie grubo mylilem. Za nowa 5 cenia sobie prawie jak za stara 7.
Skonfigurowalem biedaka to mnie wyniosl 300kzl.
 
Ostatnia edycja:

zochu91

Klub HDTV.com.pl
VIP
Problemów? Ten ryk to orgia dla uszu, a już bulgot v8 to odjazd zupełny.
Żadne Sonusy i jakiekolwiek audio za kilkaset tyś. nie jest w stanie się z tym równać.
Oczywiście nie piszemy tu o pierdzących golfach z tłumikiem po spawie i Kazia w garażu ; )

Chcąc być szerym, akurat w nowym M4 90% roboty robi właśnie wydech, niezależnie czy jest to wydech seryjny czy Akrapovic....
Silnik bez tego wydechu brzmi jak kupa.... (słuchałem, jeździłem)
Wszystkiemu winna jest rezygnacja z V8 (e92) na rzecz r6 z turbo :(
 

Borixon

Active member
Bez reklam
To tyle w DPD zarabiaja? Chyba czas zmienic prace.

Autko ciekawe, mialem okazje siedziec w Huracane (tylko siedziec) ale na zywo to auto nie wyglada tak bajecznie jak na obrazkach. Strasznie krotkie.


W sobote bylem przy okazji w salonie BMW obejzec nowa 5, swietnie wyglada, poprosilem o wycene (myslalem ze cenowo jak meras e klasa) i sie grubo mylilem. Za nowa 5 cenia sobie prawie jak za stara 7.
Skonfigurowalem biedaka to mnie wyniosl 300kzl.
Zobacz lolo g31.
38b4908c918740bcadb0e79d3deefd1b.jpg
d869311ac51d109ac7c7b0eaea840c71.jpg
a59030211cb9477cc3c7c05138a21fba.jpg


Wysłane z mojego D5803 przy użyciu Tapatalka
 

lolek126

Well-known member
Bez reklam
Problemów? Ten ryk to orgia dla uszu, a już bulgot v8 to odjazd zupełny.
Żadne Sonusy i jakiekolwiek audio za kilkaset tyś. nie jest w stanie się z tym równać.
Oczywiście nie piszemy tu o pierdzących golfach z tłumikiem po spawie i Kazia w garażu ; )

Wiesz to kwestia kto co lubi dla jednego będzie to takie auto a dla innego wspomniane SF. a dla trzeciego zegarek za 100 tys zl :- )
najlepiej wszystko mieć dobre z każdej dziedziny ale nie jest to proste do ogarnięcia :) niestety.
To tak jak każdy z nas lubi takie, a nie inne auta ile ludzi tyle opinii. Ja jeżdżę do pracy objazdem i robią mi tam drogę i w chwili obecnej tylko suvami można tam jeździć bo są górki, dołeczki, dziury itp sprawy dla normalnego auta nie do przejechania ,, a ja sobie śmigam bez korków :) pierwszy raz ciesze się że droga jest robiona :- ) na tym kawałku..
 

krzysztofradio

Well-known member
Bez reklam
Miałem okazje zrobić 2 okrążenia za kierownicą Gallardo na torze w Poznaniu. Tylko 2, ale to i tak najdłuższy i jedyny sensowny tor w kraju. Po skokach spadochronowych to była najlepsza dawka adrenaliny ;) To było jedne z tych wrażeń, których nigdy się nie zapomina i marzeń, które kiedyś wręcz nierealne, dziś dostępne. Mimo iż to już dziś staroć, ciasno w środku, niemal leżąca pozycja, ale muzyka jaka wydobywała się z tyłu - miód dla uszu każdego faceta. Ponad 500 KM wciskało w fotel na każdym biegu, niczym start samolotu. Piekielna bestia.
Chcę jeszcze sprawdzić cos z konkurencji czyli Ferrari, chyba 458 Italia (znacznie lepiej wykonany niż Gallardo, wszystko w pięknej skórze, bo w Lambo raczej plastikowo ;) ). Jak tylko się nadarzy to Aventadzik też będzie do sprawdzenia
PS. Armanig, co z Krakowem?
Borixon - fajną masz robotę i chyba częste takie widoki?
A może to Wiśniowskiego? ;)
 
Ostatnia edycja:

RAF1977

Banned
Problemów? Ten ryk to orgia dla uszu, a już bulgot v8 to odjazd zupełny.
Żadne Sonusy i jakiekolwiek audio za kilkaset tyś. nie jest w stanie się z tym równać.
Oczywiście nie piszemy tu o pierdzących golfach z tłumikiem po spawie i Kazia w garażu ; )
Oj tak tak!
V8, może kiedyś będzie można sobie pozwolić.
 
Ostatnia edycja:

Borixon

Active member
Bez reklam

Cena za 520d, 530d kosztuje zazwyczaj od 50k więcej.
Od razu Shadow Line i najlepiej M performance.


@Krzysztofradio niestety u mnie widoki zupełnie z innej beczki moto, ale bywam często w jednym z poznańskich salonów BMW bo mam tam ziomka stąd często uda mi się coś wyczaić lub ten mi podeślę...






Wysłane z mojego D5803 przy użyciu Tapatalka
 

armanig

Klub HDTV.com.pl
VIP
No i to jest nowinka. Kiedyś marzenie, miało się.
Obiektywnie to porażka, ale miło się wspomina.
Kiedyś jeszcze była moda na poszerzanie felg, oddawało się do zakładu z dumnym logo "poszerzanie felg" i była namiastka "sporta", wygląd przede wszystkim zyskiwał, a o alusach nikt nie słyszał.
Pękła mi taka stalowa felga na zakręcie i wyprzedziła, widziałem jak leci.
Auto siadło na asfalcie, ale na szczęście nic się nie stało. Zwariowane czasy.
 

crimson-pirate

New member
ja także ostatni miałem okazje jezdzic Lambo tylko Aventadorem po Krakowie:) przyznaje, ze piekna sprawa i mimo , ze nie jestem fantykiem motoryzacji to lambo potrafi sprawic , ze pojawia sie usmiech na twarzy :)
 

krzysztofradio

Well-known member
Bez reklam
W końcu jakies porządne autko, a nie tylko jakieś bzdury jak Mesie, BMki czy audice ;)
ja także ostatni miałem okazje jezdzic Lambo tylko Aventadorem po Krakowie:) przyznaje, ze piekna sprawa i mimo , ze nie jestem fantykiem motoryzacji to lambo potrafi sprawic , ze pojawia sie usmiech na twarzy :)
Można już pojeździć Aventadzikiem? Wypożyczalnia czy coś innego?
Będę wdzięczny za wszelkie info, może być na PW (ooops, tzn. WW :) )
Jak wrażenia, napisz coś więcej.
Tyle że Kraków, to nie tor wyścigowy... ;) Szkoda takiego autka na miasto.
 
Ostatnia edycja:

Kejup

Member
Bez reklam
Panowie mam pytanko.
Czy ktoś z Was posiada może takie autko jak VW Touareg 3.0tdi model po 2011 roku?
Jeżeli tak to proszę o opinie. Myślę o tym modelu i nie wiem czy dobrze robię.
Pozdrawiam.
 

armanig

Klub HDTV.com.pl
VIP
Nie lepiej Q7 3.0tdi coś już na ledach przód/tył w s-line.
Do tego próg i jest bomba.

[youtube]_30FcbYnAYo[/youtube]
 
Do góry