Skóra, fura i komóra :) Czyli luzne rozmowy o motoryzacji.

werf

Active member
Bez reklam
Niestety sporo jest takich gnojków. To samo CB - wielokrotnie ktoś pyta o drogę, a barany celowo wprowadzają w błąd, tym bardziej jak zapyta kobieta.

Postaw się w sytuacji gdzie słyszysz " mobilki mobilki sprawdzam radio jak mnie słychać " dobrze cie słychać.Po następnym kilometrze znowu sprawdza radio bo się ku.. zepsuć przecież mogło i tak przez 50km
Drugi typ. Wylatuje właśnie swoją Astrą w gazie z Zapizdowa pierwszego i pędzę do Zapizdowa drugiego (cały 1 km i 270 metrów ) pytanie obowiązkowe jak tam ścieżka

Nie wiem jak ty ale ja dostaje piany : )
 

armanig

Klub HDTV.com.pl
VIP
Jak dobrze, że nie korzystam z CB.
Wystarczy już głąbów i stresu na drodze.
Chociaż zahaczyć się za takim z antenką nie omieszkam nie skorzystać ;)
 

krzysztofradio

Well-known member
Bez reklam
Postaw się w sytuacji gdzie słyszysz " mobilki mobilki sprawdzam radio jak mnie słychać " dobrze cie słychać.Po następnym kilometrze znowu sprawdza radio bo się ku.. zepsuć przecież mogło i tak przez 50km
Drugi typ. Wylatuje właśnie swoją Astrą w gazie z Zapizdowa pierwszego i pędzę do Zapizdowa drugiego (cały 1 km i 270 metrów ) pytanie obowiązkowe jak tam ścieżka

Nie wiem jak ty ale ja dostaje piany : )
mnie najbardziej irytują Ci, którzy dopiero co włączyli radio i za raz po "sprawdzeniu radia" pytają "jak tam dróżka" co sekundę, blokują ty sam kanał, żądają natychmiastowej odpowiedzi, zamiast posłuchać 1-2 minuty i już dowiesz się wszystkiego.
To dokładnie tak samo jak forach - zamiast poszukać odpowiedzi lepiej zrobić nowy temat i co godzinę podbijać post "nikt nie pomoże".
Dla mnie to dokładnie to samo zjawisko socjologiczne... ;)


Polonezik piękny. Syrenka tuż tuż, czyli został jeszcze tarpan, Warszawa... co tam jeszcze? :)
http://auto.forbes.pl/nowa-warszawa...towy-w-80-procentach,artykuly,194513,1,1.html
5fe43cce-e2f3-11e2-9795-0025b511226e.jpg
 
Ostatnia edycja:

bubafat

Active member
Bez reklam
Amazon zrobil promo na primevideo.
https://www.primevideo.com/

Pierwsze 6 m-cy, za 2.99Ł zamiast 5.99. W tym 7-dniowy free trial
Oczywiscie mozna wypisac sie w kazdej chwili. Wprawdzie sa restrykcje i geoblocking uniemozliwi ogladanie wiekszosci materialow, ale seriale oraz filmy produkcji Amazonu moga, byc arakcyjne i warte 3Ł, zwlaszcza ze jest troche pozycji w HDR. Najwazniejsze, ze jest Grand Tour w UHD. Darmowy, 7-dniowy trial powinen wystarczyc zeby go obejrzec i zorientowac sie przy okazji, czy cos jeszcze z oferty Amazonu, moze nam pasowac.


Amazon Hdr Slideshow by cyklo100 | Photobucket
 

krzysztofradio

Well-known member
Bez reklam
Musze z przykrością stwierdzić, że kompletnie z wyglądu mnie nie rusza, choć z reguły lubię takie zabawki. Wygląda jak rodzinny van lub nowoczesny suv.
 

lolek126

Well-known member
Bez reklam
Tesla ostatnio troszkę problemow ma coś tam zakręcili chyba z mocą i przegrali w sądzie czy też na ugodę w sądzie poszli z użytkownikami Tesl tylko nie pamiętam w jakim Państwie - chyba Skandynawia. I troszkę ich tam było.. :) po tyłku trochę dostali..
 

lolek126

Well-known member
Bez reklam
Przecież te najlepsze -najmocniejsze to mają łącznie coś około 500 KM :) nie trzeba tesli tylko weź inny samochód z taka mocą i też będzie rwał asfalt :)
Pakolo to może zamiast KD taka tesla :)
 
Do góry