Skóra, fura i komóra :) Czyli luzne rozmowy o motoryzacji.

armanig

Klub HDTV.com.pl
VIP
Wszystkie jego? ;) To chyba dobry biznes, zainteresowanie spore i nie dziwota, auta zacne, kto nie pomacał na żywo, ten trąba.
 

armanig

Klub HDTV.com.pl
VIP
Teraz stoją w Krk, przynajmniej tydzień temu jeszcze były.
Dzieciaki masakrują te auta, ba, jedna laska siadła na masce i lekko przerysowała jakąś klamrą z kurtki. Także gościa czeka polerka ;)
Szkoda, że te auta nie na chodzie (?), sprawdziłyby się na weselach, zapakowałbym teściową do tego VW, a gorzałe do Ghostbustera :)
 

Henry

Active member
Bez reklam
Szkoda, że te auta nie na chodzie (?), sprawdziłyby się na weselach, zapakowałbym teściową do tego VW, a gorzałe do Ghostbustera :)
Teściową to do Ghostbustera :D, a tak w ogóle to muszę odświeżyć sobie te filmy ;)
Panowie, a czy spełniliście swój zięciowski obowiązek i złożyliście Mamusiowi życzenia 5 marca
moja dostała ode mnie e-maila z takim filmowym załącznikiem :twisted: (stwierdziła, że lekko na pograniczu ;) )
View attachment 11511
 
Ostatnia edycja:

armanig

Klub HDTV.com.pl
VIP
Teściową to do Ghostbustera :D, a tak w ogóle to muszę odświeżyć sobie te filmy ;)
Panowie, a czy spełniliście swój zięciowski obowiązek i złożyliście Mamusiowi życzenia 5 marca

Jaaasne :)

moja dostała ode mnie e-maila z takim filmowym załącznikiem :twisted: (stwierdziła, że lekko na pograniczu ;) )
View attachment 11511

Jednym słowem teściowa jak Coca Cola, dobra jak zimna :)
 

Sansei6

Member
Bez reklam
Hmm a czy ktoś by tu podpowiedział coś o motorku enduro do 125 cc? Tak co by co dzień do pracy po mieście pośmigać, a w weekend po terenie polatać? Tak ostatnio sie zastanawiam...
 

Świrus

New member
Cytując jeden z komentarzy pod filmem:

"jak ja nienawidze tych popi*****onych reklam w radiu, Leki na pi*e na ku**sa na guzy w d**ie, na ruch**ie... koles pewnie mial dosc i pier***nol w barierke specjalnie" + cenzura

Myślę, że coś w tym jest. Mnie też trafia jak radia słucham, a tam non stop reklamy leków czy pożyczek...
 

armanig

Klub HDTV.com.pl
VIP
To prawda, komercha na każdym kroku. Człowiek chce posłuchać muzyki i nie może, a jak jeszcze "Dj" wcina się w połowie i komentuje to ręcę opadają, ale przynajmniej regionalne gdzieś na trasie dają jeszcze rade.
Chyba najlepsze rozwiązanie, to radia internetowe w aucie. Nie dość, że stacji od groma, to jeszcze ładnie podzielone tematycznie.
 

Henry

Active member
Bez reklam
Albo audiobooki ;)
Od ponad roku tylko one goszczą w moim odtwarzaczu lub telefonie, a że w aucie spędzam jakieś 60-80 tyś. km rocznie, to sporo pozycji udało mi się "przeczytać" i to bez upierdliwych reklam i DJów :)
 

armanig

Klub HDTV.com.pl
VIP
To poleć jakieś dobre, te o zabarwieniu erotycznym też mogą być ;)
Kiedyś słuchałem na trasie genialne "słuchowisko" (tak to się chyba zwało), niesamowita historia (thriller) i do dziś sobie pluje w brodę, że nie zapamiętałem tytułu, ba nawet nie pamiętam co to za stacja (regionalna) była, bo chętnie bym do nich zadzwonił i się dowiedział.
 

eedviking

Banned
Jak poznać Polaka w Skandynawii? Po antenie CB na dachu. :mrgreen:
Jak pisze Heniutek, albo audiobook, albo wgrywam Mp3 to co chcę, podłączam do radia jack 3,5 mm i hajda na koń. :D;)
 
Do góry