Sklepy "realne" zostają w tyle..

jtd

New member
Bez reklam
Chodzac po sklepach rtv z telewizorami, zauwazylem, ze cos zatrzymuja sie one w miejscu, badz tez nie zadazaja z wprowadzaniem nowosci ze swiata telewizorow.
Nie ma prawie nigdzie Sharpow XL1, Pioneerow 8G itd. na moje pytanie, dlaczego nie ma, nie wiedza co powiedziec. Albo, a moze chce pan kupic super tv XD1, najnowsze i najlepsze dziecko tej firmy sharp. To ja dziekuje za takie doradzanie.. Palme pierwszenstwa w dziedzinie nowosci przejmuja sklepy internetowe i aukcje na allegro. Troche to smutne, ale byc moze tak musi byc.. ?

Ja nadal chcialbym ogladac nowosci w realnych sklepach. Moze jeszcze odwroci sie ta tendencja, kto wie.
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
zapraszam w naszych w Olsztynie dostaniesz wszystkie nowe modele.
Nawet z wyprzedzeniem do sprawdzenia / testy/
 

Rudeford

New member
Mieszkam w 20-sto kilku tysięcznej mieścinie i w sklepach RTV czy nawet sieciach Avans, Mars itd. nie uświadczysz innych TV niż Samsung i LG i w dodatku same stare modele. Obsługa sklepów kwalifikuje się na porządne szkolenie w dziedzinie RTV. Chyba tylko w dużych miastach można spotkać nowości i ogólnie duży wybór sprzętu.
 

pmcomp

New member
koven napisał:
Tak, za to w kosmicznych cenach. W Białymstoku nie znalazłem Sharpa LC-37XD1E poniżej 6500 zł, gdy w internecie jego cena zaczyna sie od 4400 zł...

Chyba wiesz kolego z czego bierze się różnica w cenie pomiędzy sklepem internetowym a "normalnym"?

Pzdr
 

coyote

New member
MEDIA MARKT jednak dla idiotów

Chodzi mi o kielecki MM (bo nie wiem jak w innych) Telewizor SHARP XD1 - cena na allegro w okolicach 6000 zł. Cena w w/w markecie 10 500 zł. A co dziwne 2 miesiące temu kosztował 10 000zł. Zamiast żeby cena szła w dół do skoczyła o 500 zł. Ludzie !!! kto tam ustala ceny. Czerwona karta dla MM w Kielcach.
 

koven

New member
pmcomp napisał:
Chyba wiesz kolego z czego bierze się różnica w cenie pomiędzy sklepem internetowym a "normalnym"?

Pzdr
Wiem, ale często są sklepy które istnieją fizycznie i sprzedają tanio jak i takie, które sprzedają w "realu" i internecie mające 2 różne ceny
 

Holt_

New member
Bez reklam
Pavloss napisał:
jtd
Właśnie w tym rzecz,chcesz oglądać,nie kupować.Markety tracą na (nie)sprzedaży nowości z najwyższej półki.

z perspektywy tego forum zapominamy o istnieniu tzw klienta masowego, który chce kupić przede wszystkim tanio, a jakość jest na drugim miejscu.
 

czenio

New member
jtd napisał:
Chodzac po sklepach rtv z telewizorami, zauwazylem, ze cos zatrzymuja sie one w miejscu, badz tez nie zadazaja z wprowadzaniem nowosci ze swiata telewizorow.
Nie ma prawie nigdzie Sharpow XL1, Pioneerow 8G itd. na moje pytanie, dlaczego nie ma, nie wiedza co powiedziec. Albo, a moze chce pan kupic super tv XD1, najnowsze i najlepsze dziecko tej firmy sharp. To ja dziekuje za takie doradzanie.. Palme pierwszenstwa w dziedzinie nowosci przejmuja sklepy internetowe i aukcje na allegro. Troche to smutne, ale byc moze tak musi byc.. ?

Ja nadal chcialbym ogladac nowosci w realnych sklepach. Moze jeszcze odwroci sie ta tendencja, kto wie.

Święta prawda. Byłem wczoraj w nowym sklepie Saturna na Targówku w Warszawie i na moje pytanie o Sharpa z serii XL1 lub HD1 obaj sprzedwcy
zaczęli mnie przekonywać ,że najnowszym modelem jest XD1. Na domiar złego przy stoisku Sharpa leżały nowe foldery Sharpa w których oba nowe modele są już przedstawiane. W jednym ze sklepów w Warszawie (oczywiście "nie dla idiotów") był dostępny Sharp 52 HD1E i z gwarancją
Sharp Polska już 2 tygodnie temu.
 
Do góry