Sklepy internetowe z grami do PS3

kber81

New member
yaca88 napisał:
Ok, dzięki, a co do tej przesyłki to oni wiedzą że to ma być wysłane jako gift czy trzeba sie z nimi skontaktować??

Jak składasz zamówienie to jest specjalne pole, w którym wpisujesz uwagi. Pzdr, kber81
 

yaca88

New member
Jeszcze mam jedno pytanie, a właściwie problem bo założyłem paypal'a specjalnie żeby kupić gry na games-asia.com i okazało sie że nie moge dodać mojej karty debetowej z ing banku, a kredytowej nie mam. I teraz nie wiem jak mam zrealizowac zamowienie. Pomocy:confused:
 

kber81

New member
yaca88 napisał:
Jeszcze mam jedno pytanie, a właściwie problem bo założyłem paypal'a specjalnie żeby kupić gry na games-asia.com i okazało sie że nie moge dodać mojej karty debetowej z ing banku, a kredytowej nie mam. I teraz nie wiem jak mam zrealizowac zamowienie. Pomocy:confused:

PayPal obsługuje tylko karty kredytowe. Możesz założyć sobie wirtualną MasterCard i zasilić ją z konta przelewem. Kosztuje to 1€

https://www.wirecard.com/wirecard/app

Ja mam taką i w sklepie PSN działa bez zarzutu.
 

kber81

New member
kts napisał:
Witam

Ja na www.games-asia.com zakupilem CoD4 za niecale 170PLN z przesylka,
czekalem równe 10 dni. Polecam ten sklep.

Potwierdzam. Sklep jest godny zaufania. Ja na UT3 (154 zł z przesyłką) czekałem trochę dłużej ale głównie z powodu świątecznej ospałości Poczty Polskiej. Jednym słowem - polecam.
 
Do góry