Sklep Max24

TiNiO

Member
Czy kupował moze ktoś z was juz w tym sklepie http://www.max24.pl/ ?? Sprzedają równiez na allegro wydają sie byc solidną firma , chciał bym tam wydac pare tys zł tak wiec wolał bym byc pewny gdzie kupuje :) .Prosze o jakies opinnie.
 

Jeromer

New member
TiNiO napisał:
Czy kupował moze ktoś z was juz w tym sklepie http://www.max24.pl/ ?? Sprzedają równiez na allegro wydają sie byc solidną firma , chciał bym tam wydac pare tys zł tak wiec wolał bym byc pewny gdzie kupuje :) .Prosze o jakies opinnie.
Ja tam nie kupowałem ale brałem ich ofertę pod uwagę. Nie wybrałem tylko dlatego, że znalazłem tańszą alternatywę i równie dobry sklep: hoopla.pl
 

dawram

New member
Tak sklep Max24 jest ok,sam dokonalem zakupu LCD samsunga 32R72B i musze powiedziec usługa szybka i solidna,zrealizowanie zamowienia w ten sam dzien co milo mnie zaskoczylo a musieli pokonac ponad 200km z dowozem do domu,natomiast podany sklep : hoopla.pl nie rowna sie cenowo do maxa24-wystarczy dokonac porownania.Musze dodac,ze istnieje mozliwosc negocjacji ceny towaru-kupil nie kupil ale potargowal:)
 

marcinoko

New member
może to nie pare tyś. ale kupowałem u nich kabelek HDMI jednego dnia zamówiłem na drugi dzień paczka przyszła. dobry kontakt.
 

rees

Member
Kupowałem 2 tyg temu tv lcdeka Panasonica. Szybko, sprawnie i fachowo. Terminowi co do minuty:) Polecam z czystym sumieniem, ja na pewno będę tam kupował sprzęty.
 

Tigr

New member
TiNiO napisał:
Czy kupował moze ktoś z was juz w tym sklepie http://www.max24.pl/ ?? Sprzedają równiez na allegro wydają sie byc solidną firma , chciał bym tam wydac pare tys zł tak wiec wolał bym byc pewny gdzie kupuje :) .Prosze o jakies opinnie.

Ja kupiłem tam plazmę LG 42PX5R i moge polecić ten sklep. Profesjonalizm, niskie ceny, szybka dostawa, polska gwarancja....a co najważniejsze sprzęt przysyłają w oryginalnie zapakowanych kartonach!! Nie jakieś prawie nowe sprzęty....uzywane w sklepie a cena jak za nowy!!
 

smuga2

New member
Witam, w max24 kupowałem plazmę i nagrywarkę DVD Pioneera. Zdecydowany na zakup zadzwoniłem o godz. 12 w sprawie zamówienia. Ku mojemu zaskoczeniu pracownk przyjmujący zamówienie poinformował, iż dostawa odbędzie się jeszcze tego samego dnia - i faktycznie sprzęt dowiózł pracownik max24 około 21-ej. (co ciekawe firma mieści się w Nowej Soli a ja mieszkam w Poznaniu) Sprzęt bez zastrzeżeń w nieotwieranych kartonach z polską gwarancją. Z pełnym przekonaniem polecam zakupy w tej firmie.
 

rumcajs

New member
Witam
Nie dalej jak wczoraj kupiłem w max24 lcd Panasonic.
Pojechałem odebrać osobiscie.Pan przedstawił mi pełne możliwosci w/w model,tej czynnosci nieptrafił mi
wykonać pan w EURO RTV,powód brak przewodu HDMI.
Polecam MAX24

 

Darkmen

New member
Witam. Sklep jest naprawdę godny polecenia. Sprzęt (PANAS 42"PV60) dostarczony błyskawicznie i co ważne orginalnie zapakowany, fachowa i miła obsługa.
 

paulb

New member
Qpilem wczoraj nowy KDF-50e2010, generalnie bez problemu, rano zamówienie, o 18 dowóz za 0 zł, (ale do Zielonej Góry) z wniesieniem na 4 piętro, płatność przy odbiorze, mam FVAT, tylko gwarancji nie dostałem, ale żona odbierała TV, więc nie wiedziała co ma być, muszę zadzwonic do nich, gwarancja miała być Sony PL, przy instrukcji jest, ale Europejska i nie podbita. Sprzęt na 100% fabrycznie nowy, nie otwierany.
 

mactwar

New member
Kupowałem u nich ostatnio sprzęt AGD i też nie bylo przy sprzęcie gwarancji, ale przeprosili i dosłali w ciągu kiliku dni.
POLECAM
 

kazik.ucho

New member
Aby nie popadać w zbyt duży zachwyt odnośnie tego sklepu. To ja przytoczę pogląd nieco odmienny. Chciałem kupić telewizor w systemie ratalnym. Telewizor zamówiłem, raty załatwiłem, podpisałem umowę i gdy przyszło do finalizcji zamówienia okazało się, że towaru nie mają. Ja to doskonale rozumiem, sklep internetowy nie musi mieć wszystkiego na magazynie. Ale w przypadku systemu ratalnego ja musze zacząć spłacać raty, firma otrzymała należność, a towaru nie ma i co najciekawsze nie wiadomo kiedy będzie.

Gdyby ktoś miał wątpliwości, przed załatwieniem rat dzwoniłem do sklepu i wszystko było ok. Okazało się, że sprzedali ostatni model, który ja pare godzin wcześniej kupiłem. Ale mi powiedzieli o braku po załatwieniu wszelkich formalności, gdy firma dostała już z banku pieniądze. Więc radzę się zastanowić w sytuacji gdy ktoś zamierza kupić, towar trochę mniej chodliwy tudzież droższy.

Pozdrawiam.
 

AWGUST72

Klub HDTV.com.pl
VIP
kazik.ucho napisał:
Aby nie popadać w zbyt duży zachwyt odnośnie tego sklepu. To ja przytoczę pogląd nieco odmienny. Chciałem kupić telewizor w systemie ratalnym. Telewizor zamówiłem, raty załatwiłem, podpisałem umowę i gdy przyszło do finalizcji zamówienia okazało się, że towaru nie mają. Ja to doskonale rozumiem, sklep internetowy nie musi mieć wszystkiego na magazynie. Ale w przypadku systemu ratalnego ja musze zacząć spłacać raty, firma otrzymała należność, a towaru nie ma i co najciekawsze nie wiadomo kiedy będzie.

Gdyby ktoś miał wątpliwości, przed załatwieniem rat dzwoniłem do sklepu i wszystko było ok. Okazało się, że sprzedali ostatni model, który ja pare godzin wcześniej kupiłem. Ale mi powiedzieli o braku po załatwieniu wszelkich formalności, gdy firma dostała już z banku pieniądze. Więc radzę się zastanowić w sytuacji gdy ktoś zamierza kupić, towar trochę mniej chodliwy tudzież droższy.

Pozdrawiam.


I ja niestety musze dołozyć łyżkę dziegciu. Kilka miesięcy temu planowałem zakup nowego telewizora .W pierwszej kolejności miał to byc Sony KDF 5010 Na stronce internetowej Maxa 24 był wiadomośc iż towar jest dostepny od reki.Kiedy zadzwoniłem do nich okazalo sie iż nie ma a strona nie została zaktualizowana. Potem niestety z uwagi na czynnik WAF:D zmieniłem swoje plany i padło na LG 42LE2R Znowu wszedłem do wyszukiwarki i co prawda oferta Maxa24 nie była najtańsza ale z uwagi na fakt iz mieszkam niedaleko Nowej Soli zdecydowałem się na ten sklep. I znowu wtopa Na stronie internetowej telewizor jest a w sklepie nie. Był piatek i obiecali ze sciągną go na wtorek. Na szczęście trafiłem do sklepu Euro RTVAGD i tam zaoferowali mi ten sam model o 150 PLN taniej (było na dobre kable) a co ważniejsze telewizor był w poniedziałek o 10.00 rano w domu a dowozili go z magazynu z POznania.Tak więc moje doświadczenia z tym akurat sklepem nie sa za najlepsze Moze akurat ja miałem takiego pecha ale to potwierdza iż trzeba u nich wszystko sprawdzac telefonicznie a nie od razu logowac sie na ich stronie i składac zamówienie
 

piosaj

New member
Wszystko spoko. Tylko szkoda ze na stronie nie zawsze sa podane prawdziwe stany. Czasami pisze ze maja na magazynie, ale nie ma faktycznie, albo odwrotnie, na stronie stan 0, a maja. A co do sklepu to zdecydowanie polecam, nie kupowalem tam nic zwiazanego z tv, ale inne rzeczy, czasami na zamowienie i wszystko bez problemow.
 
Do góry