sklep kuptv.pl kupywał ktoś

postmaster

New member
Ja kupiłem tam LCD Sharp. Wczoraj złożyłem zamówienie. Dzisiaj dostałem potwierdzenie o przyjęciu zamówienia i czekam na maila z wiadomością, kiedy zostanie wysłany do mnie TV. Mają naprawdę konkurencyjne ceny i całkiem tanią przesyłkę (jeśli za pobraniem) i praktycznie wszystkie komentarze jak najbardziej ok. Gwarancja, którą wystawiają jest od polskiego dystrybutora. Jak sprzęt dotrze to dokładnie napiszę co i jak.
 
Ostatnia edycja:

postmaster

New member
Sorry, że tak późno piszę. Telewizor dotarł do mnie zgodnie z opisem. Dostałem nr listu przewozowego i mogłem monitorować gdzie obecnie się znajduje. W sumie wszystko jak najbardziej ok, a cena telewizora.... no cóż prawie 1000zł w kieszeni w porównaniu z "nie dla idiotów". Tylko dziwi mnie jedna rzecz, a mianowicie, to że maja przysłać fakturę i gwarancję pocztą....
 

Tomek Koko

New member
Bez reklam
A mnie sie wydaje ze to ma zwiazek z 10 dniowym terminem na ewntualny zwrot towaru. Kiedys jak kupowałem tv chyba wmixmedia to było tak samo. Zarówno faktura jak i gwarancja doszły po ok 2 tyg.
 

postmaster

New member
Panowie, ale dałem plamę...... gwarancja była przymocowana z boku do pudełka telewizora..... :???:

Dzwoniłem dzisiaj i powiedzieli mi, że tylko fakturę pocztą wysyłają, a gwarancja jest w tamtym miejscu. :eek:k:
 

byniasek

New member
Spokojnie ja tez kupywałem w tym sklepie mojego LCD. Gwarancja przyjdzie poczta ja musiałem wysłac do nich poczta aby mogli mi podbic ją. A dzieje się tak dlatego że magazyn mają w innym miejscu niz biuro:D. Troche to dziwne jak dla mnie ale cóż trzeba to uszanowac.
 

mir32kra

New member
uważam że ok i warto

Hallo, ja kupowałem tam w TV i nie tylko. Faktura doszła pocztą po 3 dniach,
a karta gwarancyjna była w pudełku z tv. Po sprawdzeniu tv, odesłałem kartę i otrzymałem podbitą. Uważam, że wszystko ok. To prawda, magazyn mają centralny w Warszawie, bo sam zaniepokoiłem się że nie przyszła z kurierem, ale opinie na ceneo mnie uspokoiły.wszystko i z dnia na dzień. jest ok!
 

SierzantHarris

New member
Bez reklam
Proszę nie cytować ostatniej wypowiedzi w wątku. ArtS :)

Jest okej, wszystko fajnie, kolorowo, napisałem tu aż jednego posta...akurat z opinią o pewnym sklepie...oczywiście pozytywną...lalalalala....turututu...:eek:k:
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

ArtS007

New member
Bez reklam
Technika dostarczania sprzętu z magazynu nie powiązanego ze sklepem jest dość często spotykana. Dlatego nie sądzę, aby był to problem. Ciekawe jedynie co w przypadku, gdy chcemy skorzystać z 10-dniowego terminu zwrotu? Czy odsyłamy na adres sklepu, czy magazynu.

ArtS :)
 

G4ty

New member
Kuptv.pl POLECAM!

Kupiłem w tym sklepie Sharpa LCD, był u mnie po 26 godzinach od zamówienia. Kontakt telefoniczny w mojej ocenie bardzo dobry. Konkretne odpowiedzi - tak, nie. W przeciwieństwie do - hmmm zwrot... wie pan co, powiem tak, musi się nadawać do odsprzedaży. Zwrot hmmm... ale my nie wypożyczamy telewizorów.

Gwarancję odsyła się z powodu 10 dniowego prawa do zwrotu, przy zwrocie byłby problem z już podbitą gwarancją.

Jeden z niewielu sklepów, który w regulaminie nie zawiera punktów:

-Brak możliwości zwrotu w przypadku otwarcia pudełka
-W przypadku rezygnacji płacisz frajerze 5% wartości a minimum 200zł
-Nie! nie możesz odwieźć towaru do punktu odbioru, oddziału lub osobiście do centrali, musisz kombinować z paczkami!

Niech żyje konkurencja, oby jak najszybciej nagrodziła uczciwych i wyrwała nieuczciwe chwasty!
 

kaz71

New member
Tylko po co zaraz podbijać gwarancję,można ją podbić dopiero wtedy ,kiedy sprzęt nawali?! W przypadku DVD po roku czasu kiedy szuflada przestała sie wysuwać, a gwarancja na ten odtwarzacz jest na 24 miesiące,poszedłem do sklepu gdzie to kupiłem,podbili gwarancję i po 10 dniach dostałem naprawione DVD.
 

woytech

New member
zadowolony

Witam, 2 dni temu kupowałem poprzez ten sklep tv samsung 46 cali. Jestem więcej niż pod wrażeniem jeśli chodzi o sam sklep. Mailowo byłem informowany o każdym kolejnym etapie zamówienia. Po ok. 2 h dostałem informację o przyjęciu do realizacji mojego zamówienia. Następnego dnia rano nr listu przewozowego oraz informację że towar zostanie wysłany właśnie tego dnia przez ups.
Trochę gorzej sprawa wyglądała po stronie kuriera - pierwszy raz kupowałem tak duży sprzęt przez internet więc może to dziwne że mnie to dziwi ale podobno praktyką jest że w przypadku dostarczania dużego sprzętu kurier nie umawia wizyty - trzeba czekać, nie musi zadzwonić i uprzedzić o swoim przyjeździe więc trzeba czekać cały dzień. Jakkolwiek gość, który wiózł mój tv akurat zadzwonił więc udało mi się zerwać z pracy wcześniej i dojechać do domu żeby odebrać tv. To jedyny problem właściwie bo telewizor solidnie zapakowany, w pozycji stojącej na palecie, komplet dokumentów.
Podsumowując, sklep w mojej opinii godny polecenia
 

lexo

New member
Polecam ten sklep. Kupowałem plazmę 50s10 za 4700 i to był ostatni model jaki mieli więc bałem się, że może dostanę jakąś używkę z ekspozycji czy zwrotu lub będzie problem z wymianą przy ewentualnych komplikacjach. Cena plasowała się w dolnych rejonach wśród CENEO. Dostałem po 20 godzinach!!! od zamówienia, nowiutki, obklejony folią fabryczną, z gwarancją i paragonem.
Po sprawdzeniu poprzez menu serwisowe pokazały się wyniki: czas użytkowania - 0, liczba włączeń - 0. Brak złych pikseli i zauważalnych wad.

Kontakt: zadzwoniłem tylko raz do nich i się dodzwoniłem, zostałem poinformowany w interesującej mnie sprawie. Tego dnia dzwoniłem jeszcze do trzech sklepów gdzie trafiałem na automatyczną sekretarkę. Potwierdzenie zakupu dostałem od razu po zamówieniu.

Transport: poniedziałek 14 zamawiam TV przez internet. Wtorek 10 rano odbieram go pod domem. Dobre co?:D

Zgodność z opisem: pełna.

Reklamacje i serwis: nie dotyczy.
 

pkoso

New member
philips

Kupiłem tam ostatnio tv philips dla rodzicow (bo swój już mam).
Zamówiłem w czwartek (na stanie mieli 6) w piatek o 9 rano odbiór w domu - oczywiscie szybkosc byla rewelacyjna (platnosc za pobraniem) tv ok . nie bylo karty gwarancyjnej wiec zadzwonilem o dziwo od razu ktos sie odezwal (kontakt super) i zglosilem brak karty. wyslali mi poczta razem z faktura - tak ze wszystko jest ok - naprawde polecam
 
Do góry