Sklep audiovideo.com.pl

adC

New member
Witam

Prosiłbym o opinie na temat tego sklepu. Chciałby zakupić tam Panasonica TX-L37E30E, ale trochę się obawiam, ponieważ na stronach typu opineo nie ma na ich temat żadnej wzmianki.

Pozdrawiam
Przemek.
 

piotr10

New member
Bez reklam
Ja również polecam:)
Jestem właśnie po prezentacji i zakupie u mnie w domu - uważam, że jest to najlepsza forma wyboru tv:)
Pełen profesjonalizm.
 

tewje

New member
Ale wazelina! :-D Tylko, że nie mogę się nie zgodzić z powyższymi komentarzami. Sam jestem po zakupie ampli i zestawu głośnikowego u blackninja i stwierdzam pełen profesjonalizm w podejściu do klienta... :eek:k: Pozdrawiam!
 

rayzor

New member
Już prawie od dwóch miesięcy jestem szczęśliwym posiadaczem zestawu Yamaha RX-V775 + fronty Paradigm 9 v.7 + okablowanie. I to za taką kwotę, że nawet się nie zastanawiałem. W dodatku do wymiany poszła jedna wtyczka bananowa (posiadała większy łepek i był problem z wpięciem jej do głośnika) i licząc od dnia wysłania przeze mnie paczki z przewodem do jej powrotu, proces ten trwał aż 3 dni. ;-)

By nie pisać dwa razy tego samego, zacytuję samego siebie z innego forum.
"Ponadto chciałem adapter wifi od Yamahy, lecz blackninja zasugerował tańsze rozwiązanie w postaci routera podpiętego jako klient, fajnie - nie wiedziałem, że tak można bo wtedy nie sprzedałbym na pewno mojego TD-8960N, także z adaptera yamahy jak i ogólnie z wifi póki co zrezygnowałem i poprosiłem o UTP cat5.e 3m dla NAS-a, niestety osobnych nie mają ...otwieram kartony, wyciągam wszystko, a tam także i UTP cat5.e 3m. :) Także fajnie, niby nic, ale taki gest naprawdę cieszy. :)"

Wszystkie akcje związane z powyższym sklepem były przeprowadzone za pośrednictwem użytkownika blackninja i ze swojej strony polecam, dziękuję i pozdrawiam. :)
 

adamo_

New member
Bez reklam
kolego trochę chyba przesadzasz. takie sprawy załatwia się poza forum. Formułowanie opinii które mogą wywołać skutki prawne ( także dla ciebie ) należy formułować w inny sposób i w innym miejscu. Ja miałem problem z Tv kupionym w tym sklepie i właściciel nie robił problemów. Trwało to nie krótko ( w tym był serwis ) ale w efekcie otrzymałem zwrot gotówki. Nie było większych problemów. Kupiłbym raz jeszcze w tym sklepie ale chyba nie doczekam się tych nowych Philipsów 7509 i kupię Samsunga bo żona już chce mieć jakiś TV (od 4 miesięcy nie mamy )
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Będą naprawdę po niedzieli te PFS 7509 - tak dziś mówił przedstawiciel Philipsa. A ten model ma extra cenę i subwoofer oddzielny w komplecie.
Już tyle to doczekasz...
 

adamo_

New member
Bez reklam
Kiki, to jeśli będa po świętach ( w tygodniu od 21 do 26 kwietnia ) to kupię 7509 z Subem,(tylko ten wchodzi w grę, 71xx nie chcę) oczywiście jak dasz dobrą cenę :) Na prawdę już żona mi nie daje żyć, coś muszę kupić.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

slawko_23

New member
Bez reklam
A ja nie polecam . Mnie akurat kolega krzysztof naciągnąl na 6500 zł. Zakupilem u niego philipsa 55pfl7008 zapewniał mnie kilkukrotnie ze sprawdzi tv pod kątem cloudingu i ze tv będzie miał rewelacyjna płynność a tu zonk. Śmieszne tłumaczenia itd.

A powiedz mi, jak ktoś ma Ci sprawdzić tv? Według jednego będzie ok a według ciebie będzie clouding, banding, piksele, tryb teatru, itd itp. To Ty musisz sprawdzić tv który kupujesz dla siebie. Podobnie z kalibracją, ustawiasz sam dla siebie a nie dla kogoś przez kogoś. pozdr :)
 
Do góry