Składane kompy

lolek126

Well-known member
Bez reklam
Dr Wredman dzięki za wskazówki...
Rafał wszystko zależy z kim pogadasz :) rozumiesz...
Wedle mojego uznania jak na 10 letniego dzieciaka taki komp wystarczy, a i tak wydałem więcej jak np za nowy BR Denona - a to w końcu ja zarabiam, a nie moje dziecko :- )
Muszę tylko jeszcze jutro na spokojnie poszukać obudowy.
 

rabit

Active member
Bez reklam
Denon 3313 wychodzi drożej w detalu niż: obudowa, w miarę płyta główna, GTX 1060 6GB, 8RAMu, i5 7500 i dobry zasilacz. :) Wiem bo w marcu kupiłem poskładany. :)
 

lolek126

Well-known member
Bez reklam
Dla młodego SSD? nie, bo mu za szybko będzie komp chodził i będzie miał wymagania ;) ten 1TB HDD wystarczy ;p

Też tak myślę ...ale zobaczcie co się dzieje. Wielu z nas w tym wieku nawet Atari nie mieliśmy... :) a teraz się myśli nad SSD dla 10 letniego dziecka :- ) co to będzie za powiedzmy 15 lat :)
 

Tcep

New member
SSD fajna sprawa, samo ładowanie systemu jest imponujące. Na obecną chwilę ceny RAMu również są kosmiczne, ale będą jeszcze wyższe.
Kilka propozycji RAMu do Twojej płyty:

ADATA XPG Z1 DDR4, 2x4GB, 3000Mhz, CL16
Pamięć HyperX Predator DDR4, 2x4GB, 3000MHz, CL15
Corsair Vengeance LPX DDR4, 8GB(2x4GB), 3000MHz, CL15, Red***
Wszystko zależy od Twojego funduszu, który chcesz przeznaczyć. Osobiście miałem obudowę SilentiumPC Regnum RG1 Pure Black, z której byłem bardzo zadowolony i nie jest duża. Jeżeli masz jakieś pytania to z chęcią pomogę :)

Wysłane z mojego Redmi 4X przy użyciu Tapatalka
 

lolo2

Well-known member
Bez reklam
Windows 7 czy windows 10? Jaki uzywacie?

Ja jesten starej daty i caly czas siedze na 7, wszystko jest ok. Ale teraz dyski wymieniam i sie zastanaeiam czy nie instalnac 10?
Slyszalem ze straszna inwigilacja w 10 jest, prawda to. Niezbyt system dla piratow? (nie zebym jakims byl).
 

lolek126

Well-known member
Bez reklam
Prawda Kolego... 1o raczej nie dla takich osób .. ale sama w sobie jak dla mnie jest spoko.. co nie zmienia faktu, że jednak ma wady..
 

lolo2

Well-known member
Bez reklam
Narazie dalem sobie jeszcze luz... nie uzywam zbyt czesto i do jakichs wybitnych rzeczy kompa. Wiec wgralem win 7, bynajmnien wien co mam i nie bede sie denerwowal jak czegos nie znajde.
 
Ostatnia edycja:

Pakolo

Active member
Bez reklam
Lolo
Ja mam 10 i jakieś 500gb z sieci miesięcznie wpada na dysk. Inwigilacja to nie tylko windows, facebook, gmail itd.
 

lolek126

Well-known member
Bez reklam
Ja to mówię tak, każdy ma swój rozum i ponosi za swoje czyny odpowiedzialność. Jak ktoś jest głupiutki to i z 7 ką jak coś wymyśli to znajdą taką osobę panowie w kominiarkach.. Oczywiście napisane jest to ogólnie :) żeby nie było.
 

lolo2

Well-known member
Bez reklam
Lolo
Ja mam 10 i jakieś 500gb z sieci miesięcznie wpada na dysk. Inwigilacja to nie tylko windows, facebook, gmail itd.

wiem.
Ale w miare mozliwosci cenie sobie prywatnosc (chocia w mojej aktywnosci na hdtv tego nie widac hehe).
Mam specjalne konta email do for sklepow i innych nie prywatnych rzeczy. Facebook nie uzywam, gmaila omijam na ile to mozliwe. Dzisiaj zdenerwowalo mnie to ze kupilem tableta i nie mozna w nim zalozyc konta google bez podania numeru telefonu. Nie moge sciagnac zadnej gry dla dzieciaka bez podania mojego numeru telefonu... chore.
 

lolo2

Well-known member
Bez reklam
Jakiego kupiłeś hułałeja m5 może ?

T-mobile mnie wyciulalo bez mydla i nie dostalem m5 (mial byc w zestawie jak przedluzalem umowe, ale zestawy sie skonczyly).

Kupilem chinczyka z alliexpress :)
CIGE M9 Tablety 10.1 Cal Android 6.0 Octa Rdzeń 4 GB RAM 64 GB RAM 1920x1200 HD IPS Dual SIM i Kamery WiFi GPS Bluetooth FM
CIGE M9 Tablet PC 10.1 Inch Android 6.0 Octa Core 4GB RAM 64GB RAM 1920x1200 HD IPS Dual SIM and Camera WiFi GPS Bluetooth FM-in Phone Call Tablets from Computer & Office on Aliexpress.com | Alibaba Group to Clipboard
 
Ostatnia edycja:

werf

Active member
Bez reklam
Jeśli to ten z pierwszego obrazka to niezły : ) Muszę coś kupić mobilnego tylko ten android mnie trochę drażni .Zastanawiam się jeszcze nad Surface Pro ma ktoś może?
 
Do góry