Skąd pozyskujecie filmy "kinowe" (fabularne) 4K / UHD ??

bubafat

Active member
Bez reklam
Armani.
To jakaś androidowa appka?
U mnie na tabletkach tez tak wygląda.
Tylko na Google TV (np na Nvidia Shield) tez wygląda tak jak na zdjeciach, tzn na tv czy w uhbdplayerze.
Zresztą na tv Samsunga 2,5 roku temu takie oznaczenia też były (oczywiście bez hdr ). Widocznie na androidowej aplikacji ich nie ma.
Nie pamiętam jak na japku, bo nie używam, ale na Windowsach afair chyba tez pokazuje format.
A próbowałeś zalogowac sie na konsoli?
 
Ostatnia edycja:

armanig

Klub HDTV.com.pl
VIP
Nie, to aplikacja Netflixa na PC. Ten natomiast drugim kablem podłączony pod ampli.
W win10 załączone rozszerzone ekrany i z automatu po załączeniu trybu w ampli mam wszystko na tv.
Korzystam z tego, bo to błyskawiczna obsługa.
Nigdy natomiast nie widziałem oznaczeń które wkleiłeś na fotach, może są tylko na apkach na stacjonarnych urządzeniach (tv,playery itp.).

W ustawieniach naturalnie "Wysokie", ale co jest czym tego nie widać. Trzeba sprawdzać na stronach, tudzież nigdzie tego nie widzę.

Edit: Otóż to, nie ma. Szkoda.

333.jpg
 

bubafat

Active member
Bez reklam
Nie mam zadnej z konsol nowej generacji, ale gdzieś mi wpadło w oko, że ktoś pisaszac o którejś z nich, użył określenia nowy interface (czy może wyglad) odnośnie aplikacji Netflixa. Z opisu wynikało ze ma cechy interface'a spotykanego w standalone playerach i telewizorach. Może spróbuj zalogować się na którejś z konsoli.
 
Ostatnia edycja:
Do góry