SINOUW - sklep?

cola0760

Member
witam.
dostałem dzisiaj takiego maila :

Drogi Przyjacielu,
Jest to pozdrowienie z SINOUW LTD., Jeden z wielkich hurtownik i detalista elektryczne China.We głównie w sprzedaży produktów elektrycznych, takich jak cyfrowe aparaty fotograficzne, telefon komórkowy, telewizor LCD, xbox, Laptopy, DV, Mp4, GPS, odwiedź naszą stronę internetową:
www.sinouw.com znaleźć coś może i zainteresowanych prosimy o kontakt z nami swobodnie, jeśli masz jakiekolwiek pytania, będziemy oferować bardziej konkurencyjne ceny i najlepsze usługi dla biznesu współpracy z Tobą / Twojej firmy.

Wszedłem z ciekawosci na stronke i mnie poraziły ceny!
np Samsung PN50A650 za 385 euro... MASAKRA!!!

czy ktos juz korzystał z usług tego "sklepu"??
strasznie ciekaw jestem, bo ceny wszystkiego sa miażdzące...

wydaje sie to az nieprawdopodobne.... no chyba, że przesyłka kosztuje 3x wartosc towaru

pzdr
 

Artur'79

New member
Daj sobie spokój, jeśli sklep działa tak jak przetłumaczony jest tekst reklamy to zamiast Samsunga dostaniesz Elemis z chińską telegazetą.
 

cola0760

Member
no tego sie obawiam i dlatego załozyłem temacik, bo moze ktos juz ma jakies doświadczenia...
...ale tłumaczeń bym sie nie czepiał, bo takie błedy sa czeste w tego typu mailach :)

z drugiej strony płatności bezpieczne (np przez Western Union) a przesyłka np DHLem (znam wszystkich kurierów na moim terenie i nie byłoby problemu jakby po otwarciu były w srodku np cegly)

Nie cytujemy poprzednika
 

Artur'79

New member
Generalnie takie oferty są dla ludzi o mocnych nerwach i ze skłonnością do ryzyka... ja nigdy nie kupiłbym czegoś w sklepie o którym nic nie wiem i który sprzedaje towar zapewne bez polskiej gwarancji... ale to tylko moje zdanie, zresztą wyrobione po części na przykładzie tego co tutaj pisali ludzie którzy zaryzykowali i zostali oszukani...
 

dnc

Moderator
VIP
Prawda jest stara, ale jakże istotna. Nie kupuje sie wartościowych rzeczy z nieznanego źródła. Jesli TV kosztuje tyle ile podali, to znaczy, że gdzieś jest jakiś haczyk. Albo to są produkty odpadowe, gdzieś leżały na połkach sklepowych i grały 24/7 i teraz ich wartość jest jaka jest. Albo jakiś czas temu "zaginął" statek z elektroniką i nagle pojawia sie tani jak barszcz sprzęcior. Albo cena jest niska, ale to cena bez lokalnych podatków, cła, usługi transportowej, co w sumie da m.w. cenę z naszych sklepów.
Rozumiem przywozić sprzęt we własnym zakresie, albo mieć np. pewne źródło z USA czy Europy zachodniej. Ale Chiny? Chińczycy ostatnio jedyne co dobrze zrobili to olimpiadę. A po za tym to melamina mi się z nimi tylko kojarzy. Ostatnie afery mówią same za siebie. Niepewne źródło to zawsze zły interes!!!
 

oka99

New member
Sinouw

Też dzisiaj dostałem takiego maila.Pewnie 100 mln innych uzytkowników także.
ceny nierealne np. PS3 za 120 euro:).
Pzdr
 

cola0760

Member
Artur'79 napisał:
Generalnie takie oferty są dla ludzi o mocnych nerwach i ze skłonnością do ryzyka...

dlatego po cichu licze, ze ktos tam cos kupił lub kupi i nam opisze co i jak uwiarygadniając (lub nie) źródło...

PS ceny za PS3 faktycznie "nierealne" ale z drugiej strony zastanawiam sie czy w Chinach własnie tyle to nie kosztuje? (co rusz słychac jaka to tania siła robocza etc)

PS2 wiem, ze nie zostałem "wybrany" i nie tylko ja otrzymałem tego maila... bo to zwykły spam... ale mnie zaciekawił - stąd temat... nawet jesli tylko "ku przetrodze"
 

marciniozo

Well-known member
Bez reklam
Cola na co Ty liczysz, nie widzisz, że ten sklep to wielka lipa!! Kto ma ryzykować i to potwierdzać....

Po drugie czytając dokładnie to te ceny wcale takie szałowe nie są, niektóre faktycznie bardzo niskie, ale niektóre wcale nie.

Drogi Forumowiczu odpuść sobie ten sklep, szkoda nawet pisać o tym!!!
 
Do góry