Silent Hill: Downpour

pa3

New member
Bez reklam
Podobno jeszcze w tym roku ma zawitać nowa odsłona Silent Hill z podtytułem Downpour. Twórcą będzie czeskie studio Vatra Games, które stoi za ostatnią udaną częścią serii, czyli Shattered Memories (wyszło na Wii/Ps2). Rozgrywka wprowadza wiele zmian: sandbox (what?), misje poboczne, walka z bossami w stylu QTE, nowy typek od soundtrack'u. Czesi będą wzorować się na pierwszych, imho najlepszych częsciach SH - zobaczymy

silent-hill-downpour-detailed-20110124055525543.jpg


silent-hill-downpour-detailed-20110124055333096.jpg


silent-hill-downpour-detailed-20110124055319550.jpg


silent-hill-downpour-detailed-20110124055335736.jpg
 

gadulinho

New member
Bez reklam
Ciężko wyobrazić mi sobie "horror" w ujęciu piaskownicy.. Idziemy sobie miasteczkiem (jak widać, ciemnym, ponurym i opuszczonym) a tu nagle wyskakują na nas potwory? a może będą długie chwile w napięciu między misjami podczas przemieszczania się? Jakoś tego nie widzę bo zrobi się to "codziennością" gry i przestanie się zwracać uwagę na takie "straszenie".
Chyba, że cała sandboxowość tego tytułu ograniczy się do czegoś w stylu pierwszego Bad Company, gdzie mieliśmy duże odległości do pokonania pomiędzy misjami, a potem już działaliśmy normalnie, jak w każdej grze akcji, FPP. Czy jak w inFamous, gdzie po przejściu gry można było na spokojnie sobie pozwiedzać i wykonać misję poboczne ;)
 
Ostatnia edycja:

pa3

New member
Bez reklam
To jest już 8 część, więc musieli wprowadzić coś nowego w rozgrywce, to nie prosty CoD który można ciągnąć w nieskończoność ;). O ile pamiętam w SH2, również można było swobodnie pohasać po ulicach, tylko teraz będzie można uruchamiać misje np. komuś pomóc czy cuś.

Silent Hill: Downpour grą na wiele razy… - PS3 Site Polska - to już nie jest Survival Horror a raczej Psychological Thriller
 

Bludisk

New member
Zobaczymy jak im to wyjdzie. Ja jestem fanem serii - a najbardziej drugiej części - moim zdaniem najbardziej klimatycznej (w shattered memories nie miałem okazji pograć, ale podobno dobra). Tak czy inaczej na następnego SH zawsze czekam z niecierpliwością :)
 
Do góry