Sieć DLNA i widgety 40W5xxx

ant2

New member
Witam
Przejrzałem troszkę forum ale nic dla mnie wystarczającego nie znalazłem :( (może nie jestem jeszcze taki zaprawiony w boju). Mam w domu 2 lapki pracujące przez WiFi i router DLinka podpięty kabelkiem sieciowym z TV. Czy przy takiej konfiguracji jest szansa na oglądanie/słuchanie materiału z laptopa? Jeżeli nie to jak trzeba by wszystko podłączyć, jeżeli tak to jak to ew skonfigurować.
Co do widgetów to wśród istniejących nie widzę nic ciekawego. Czy można powiększyć ich listę np. jakaś pogoda, itp? Macie jakieś działające kanały RSS, bo mnie coś nie poszło jak wpisałem swoje.
Z góry dzięki za pomoc.
 

ant2

New member
Sam coś pokombinowałem - zainstalowalem trial Twonky i TV widzi już kompa. Niestety filmów nadal nie odtwrza ale może dlatego że mam na kompie same divxy. Pozatym po wyłączeniu programu TV nadal widzi pliki muzyczne i je odtwarza - ciekawe :).
Prosiłbym jednak o porady i wskazanie docelowego programu najlepiej freeware.

No i dalej powoli do przodu :) Usunąłem dodatkowe oprogramowanie i zastosowałem WMP11 :)
Na chwilę obecną nie udało mi się tylko odtworzyć żadnego filmu :( Rozumiem, że będą chodzić tylko mpg i ten av..coś tam?
Podeślijcie mi chociaż jakieś działąjące RSS.
 
Ostatnia edycja:

tomeko12

New member
Sam coś pokombinowałem - zainstalowalem trial Twonky i TV widzi już kompa. Niestety filmów nadal nie odtwrza ale może dlatego że mam na kompie same divxy. Pozatym po wyłączeniu programu TV nadal widzi pliki muzyczne i je odtwarza - ciekawe :).
Prosiłbym jednak o porady i wskazanie docelowego programu najlepiej freeware.

No i dalej powoli do przodu :) Usunąłem dodatkowe oprogramowanie i zastosowałem WMP11 :)
Na chwilę obecną nie udało mi się tylko odtworzyć żadnego filmu :( Rozumiem, że będą chodzić tylko mpg i ten av..coś tam?
Podeślijcie mi chociaż jakieś działąjące RSS.
Popróbuj z ps3mediaserver. Działą z BRAVIĄ i transkoduje większość filmów (nawet HD) do formatu obsługiwanego przez TV. Sporo informacji jest na http://hdtv.com.pl/forum/showthread.php?t=44304
 

ant2

New member
Witam
DLNA już działą jak powinna :) Poproszę tylko o pomoc w ustawieniu kanałó RSS. Macie jakieś działające adresy?
 

Ares78

New member
Ostatnia edycja:

ant2

New member
Witam Udało mi się na chwilę uruchomić rss WP, ale potem chciałem odpalić gazetę i nici. Nie działą gazeta i WP też już nie chce ;) Dziwny ten czytnik rss.
 
Do góry