Showmax na telewizorze sony

enzo89

Member
Dostałem w prezencie od operatora sieci rok showmax za darmo. Mam telewizor sony KDL55W805. Czy mogę na swoim telewizorze oglądać showmax?
 

Leeonsjo

New member
Bez reklam
Zaloguj się na kompie w sklepie pley do tego samego konta co masz w tv znajdź tą aplikacje i wtedy wyświetli czy urzadzenia są kompatybilne z ta aplikacją.
Na xe 9005 w moim przypadku wyświetla że jest kompatybilna.Można ją zainstalowac wybierając jako urzadzenie klikasz na tv.W tv muszisz zmienić w ustawieniach że można instalować aplikacje z zewnętrzych źrudeł.
 

enzo89

Member
Wchodzę w playemories w telewizorze i mam komunikat, że telewizor nie został zarejestrowany i żeby wejść na stronę http://sonyentertainmentnetwork.com/ i wpisać kod aktywacji. Niestety strona nie działa.
W tv jestem zalogowany tylko do youtube. Nie mam google play w tv.
Na infolinii Pani mi powiedział, że mój telewizor to nie android tv i nie ma szans na showmax.
 
Ostatnia edycja:

Emeka

Member
Przecież ten model jest na Androidzie. Ja posiadam 65W855c i Showmax bez problemu działa. Musisz tylko na kompie najpierw zarejestrować się w Showmaxie, później instalujesz aplikację w telewizorze w google play, logujesz się na tv w Showmaxie przy pomocy loginu i hasła, które ustawiłeś na kompie i wszystko musi śmigać. Jedyny minus to ze w napisach masz czarne tło, nie można tego zmienić.
 

(Cy)Gorg

New member
Bez reklam
Jak nie masz andka to TV set box zapodaj z andkiem, takie cuś już po 120-130zł kupisz na allegro i masz dostęp do aplikacji w tym netflixa, showmax oraz dostęp do gier (jak ciebie to interesuje) czy miracast do wyświetlania przez wifi obrazu czy to z komórki czy kompa (urządzenia muszą być zgodne z miracast). A model Twojego TV to chyba model z 2014 roku wtedy rzeczywiście andka nie było a później pojawiały się modele o podobnym oznaczeniu (wyróżniane literami na końcu), które andka na pokładzie już miały.
 

Emeka

Member
To przepraszam za wprowadzenie w błąd, nie wiedziałem o tym, że modele z literką a i b nie mają Androida.

Kupując box sprawdź dokładnie opinie użytkowników, bo podobno niektóre modele mają problemy z napisami lub wyświetlaniem 1080p w Netflixie. Właśnie z tego powodu że nie byłem w 100% przekonany wybrałem Sony z Androidem zamiast Panasonica z koniecznością dokupienia boxu.
 

(Cy)Gorg

New member
Bez reklam
Szacunek kolego, ale dalej jakby powielasz błąd, nie wybrałeś TV z andkiem bo go nie masz, chociaż rozumiem, że takie miałeś założenie by to zrobić.

Do set box jak chcesz mieć pewność do poprawności wyświetlania wybierz coś z listy polecanych przez netflixa tu masz link: https://devices.netflix.com/en/, z najtańszych polecanych masz Google Chromecast, chociaż temat dotyczył showmax'a ;-)
 
Ostatnia edycja:

Emeka

Member
Ale ja mam tv z Androidem czyli 65W855c. Natomiast jesli ktoś nie ma i chce kupić box to zachęcam do dokładnego poczytania jaki model kupić. Samo polecenie go przez Netflixa to za mało bo nie wiadomo jak sprawuje się np. z innymi serwisami jak Showmax a przecież kupującemu zalezy na tym by mieć box do wszystkiego a nie do kazdego serwisu inny box.
 

(Cy)Gorg

New member
Bez reklam
Akurat netflix nie poleca byle czego ;-) , tam nie ma tv boxów pana kazia z garażu a tu do ciebie ewidentna moja pomyłka, bo autor wątku na "e" ty na "e" i zła identyfikacja.
 
Do góry