Sharp - seria LE700 vs LE705

otf82

New member
Witam
Jestem zainteresowany kupnem LCD Sharp'a model LC-40LE700. Szperając w internecie znalazłem jednak, na szwedzkiej stronie Sharpa, LCD z serii LE705. Czy ktoś z Was, szanowni koledzy, orientuje się czym różni się seria 700 od 705 i czy w ogóle seria 705 będzie dostępna na polskim rynku?
 

otf82

New member
modele z serii LE705 można odnaleźć na na szwedzkiej czy holenderskiej stronie Sharp'a - niestety z podanych tam parametrów technicznych nie można doszukać się różnic pomiędzy serią LE700 a LE705. Ku zaskoczeniu dodam też iż model z serii LE705 można zamówić w polskim sklepie internetowym maximedia. Niestety i na stronie tego sklepu nie ma nic co pomogło by rozeznać się w różnicach technicznych obu serii LED'owych Sharpa.
 

bob77

New member
otf82 napisał:
modele z serii LE705 można odnaleźć na na szwedzkiej czy holenderskiej stronie Sharp'a - niestety z podanych tam parametrów technicznych nie można doszukać się różnic pomiędzy serią LE700 a LE705. Ku zaskoczeniu dodam też iż model z serii LE705 można zamówić w polskim sklepie internetowym maximedia. Niestety i na stronie tego sklepu nie ma nic co pomogło by rozeznać się w różnicach technicznych obu serii LED'owych Sharpa.

Z tego co mi udalo sie wyczytac w sieci to LE705 ma interfejs CI+, a ponadto poprawione katy boczne oraz wieksza aperture panelu.
 
Do góry