Sharp - rynek europejski -2016/2017

Chrysler

New member
Czy ktoś posiada jakieś "przecieki" o nowych telewizorach PRAWDZIWEJ firmy SHARP .

Jakie wielkości ,co na pokładach itd ?
 

ClaudeB

Member
Czy ma ktoś jakieś przecieki na temat nowej linii Sharpa na rok 2017 po powrocie Sharpa do Europy?
Czy jest szansa, że pojawią się w Europie modele japońskie, np. kontynuacja modelu UD20 z 2014?
Z tego co widziałem na stronie japońskiego Sharpa, są tam już nowe modele tegoroczne jak US45, ciekawe czy coś z nich zostanie zaoferowane u nas.
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Tak, rozmawiałem z nimi. Na razie zdecydowali, że będą ciągnąć seria które wprowadziła słowacka firma UMC. Tylko modele 50Hz do wielkości 65".
Japońska współpraca i modele a myślą japońską za rok.
 

ClaudeB

Member
Dzięki za informację. Czyli nie ma się co spodziewać nowości Sharpa na IFA w Berlinie. W sumie to rozsądna decyzja, lepiej dobrze przygotować nowe TV, wobec, których są spore oczekiwania, a niżeli wypuścić niedopracowany produkt. Oby te Sharpy 2018 były już na androidzie.
Sharpy zawsze miały duże rozmiary, za dość rozsądną cenę w porównaniu do Sony czy Panasonica a przy tym dobrą jakość, stąd też moje zainteresowanie.
W sumie ciekawe czy docelowo, produkcja telewizorów Sharp zostanie przeniesiona do nowej spółki, czy dalej będzie to UMC.
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Pytałem, ale obecnie tylko do 65".
W Japonii mają wszystko.
Nie podali czy nastąpiła już restrukturyzacja firmy i czy już przejęli od UMC pełne prawa.
 
Do góry