Sharp, Philips czy Sony

Macko-2

New member
No i mam problem. Im wiecej przegladam forum tym trudniej mi się zdecydować. Co wybrać LC32X20, 32PFL9632 czy KDL32D3000. Jestem bardzo ciekawy waszych opinii :confused:
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Jakie masz warunki ?
jaki sygnał ?
jaka odległość od ekranu ?
jakie urządzenia do podłączenia?
jaka klasa cenowa?
więcej oglądasz w dzień czy w nocy?
jakie masz nasłonecznienie pokoju ?
ile osób zasiada przed telewizorem?
Jaki masz ulubiony program?
Ma stać czy wisieć?
 

sensitize

New member
Nie chcę zakładać nowego tematu, więc się podłącze się tutaj. Waham się pomiędzy Sharpem LC-32WD1E a Sony KDL-32S3000.
Telewizor ma stać na stoliku równolegle do ściany z oknami, pokój ma rozmiary około 4m x 5m, więc odległość od ekranu to będzie mniej więcej równa 3 metry. Sygnał będzie pochodził głównie z kablówki, od czasu do czasu DVD, może kiedyś HD. Do telewizora będzie podłączone jedynie kino domowe Panasonica. Najwięcej telewizję ogląda się wieczorem u mnie, choć w czasie dnia również sporo, pokój jest dosyć słoneczny (3 średniej wielkości okna + duże drzwi balkonowe).
Jak myślicie, który bardziej się sprawdzi ? Do wydania mam jakieś 3000-3500zł, a może macie też jeszcze jakieś inne propozycje które byłyby lepsze niż ten Sony czy Sharp ?
Pozdrawiam
 

krzyszt0f

New member
W tej cenie zobacz sobie Philips 32PFL7862D/10. Widzialem dzisiaj Philips 32PFL7962D stal obok Sony S.. bije go na glowe - kolory naturane, szczególy bardziej wyraziste, katy w miare.
 

skydiver86

New member
LCD 37"-41" do 4000zł

Witam
szukam LCD 37"-41" do 4000zł, zastanawiam się nad -TOSHIBA 37C3500PG, Sony KDL-37P3020, Sony KDL-40S2510,LG 37 LF 65R i Samsung LE37S81B,
TV bedzie stał w pokoju 25m2 widny bo od strony południowej. Który z nich wybrać?, może jeszcze jakis inny?
Pozdrawiam
 
Do góry