Sharp LE-700 (32/40/46/52)

torpedo

New member
Dzieki. Juz po problemie. Wczoraj zmienilem nastawy w panelu sterowania grafiki i pomoglo,a dzis rano jak zalaczylem dalej bylo w porzadku,wiec juz raczej po problemie.
 

szarpowicz

New member
Witam wszystkich, jestem zainteresowany serią "700" 46 cali. Może ktoś orientuje się, czy można kupić gdzieś TV bez tego blu-ray, który jest w pakiecie ? Oczywiście rozważam w perspektywie zakup b-r, ale o lepszych parametrach niż ten promocyjny. Nie bez znaczenia jest dla mnie w tej chwili też dość wysoka cena takiego zestawu.
 

gut

New member
Witam
Co się stało z tym zegarem, jakiś czas temu zniknął i nie da się go wywołać mimo że w menu jest włączony-proszę o pomoc.:confused:
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
szarpowicz -
ale przecież BD jest gratis. Możesz go dostać jedynie TY jak się zalogujesz na stronie Sharpa Polska.
O ceny zaś - pytaj na priw. Bo teraz są dobre :wink:.
 

piniu01

New member
torpedo napisał:
Zapytałem w sklepie,w którym zamierzam kupić ten model.
Dostałem odpowiedz
"Oznaczenia EV, E, V są to jedynie oznaczenia logistyczne producenta.
Określają między innymi dodatkowe języki w głównym menu.
Jest to ten sam model z identycznymi funkcjami !!!"

Dziś pytałem o to na infolinii SHARP i ostatnia litera (E, V) to oznaczenia logistyczne producenta, a oznaczenia LE, LU, LX oznaczają odcienie koloru dolnej części ramy telewizora.

pozdrawiam
Piotr
 

yuko04

New member
Witam, to moj pierwszy post, własnie nabylem Sharp LC-40LE700E ,mam pytanie jak dokonać kalibracji czy mozna to zrobic samemu - jeśli tak to proszę o dokładne kroki jakie trzeba wykonać - czy też lepiej to zlecic komuś, kto się tym zajmuje profesjonalnie okolice Lublina Zamośćia. Z góry dziękuję
 

jery--

New member
Bez reklam
W grudniowym numerze PŁASKICH EKRANACH model LC-46LE700E bierze udział w teście grupowym razem z Panasonikiem TX-P46G15E i Samsungiem UE46B6000.
Redaktor testujący wyróżnił Sharpa i Panasonica. W Sharpie jako wybitną określił głębie, ostrość i czystość obrazu.
 

yuko04

New member
Dzięki kiki, ze stroną zapoznałem się już wczesniej, próbowałem tez nawiązać kontakt z marek@avx.com.pl ale póki co bezskutecznie.
Zauważyłem, że jesteś tu duży autorytet, więc mam drobne pytania
  • 1.czy jakość przewodu hdmi ma znaczenie (czy duże) na jakość obrazu – sygnał Cyfra +, dekoder PVR, pakiety HD, dvd ( jeszcze nie bluray) mała odległość 1,5m . Kupić taki jaki jest ogólnodostępny (35-65 zł) czy szukać droższego widziałem po 150 i więcej.
  • 2. w jaki sposób najlepiej podłączyc dekoder PVR Philips z PC – grafika w moim PC ma wyjście Dvi
SHARP LC 40 LE 700

Z góry dzięki
 
Ostatnia edycja:

bob77

New member
yuko04 napisał:
Dzięki kiki, ze stroną zapoznałem się już wczesniej, próbowałem tez nawiązać kontakt z marek@avx.com.pl ale póki co bezskutecznie.
Zauważyłem, że jesteś tu duży autorytet, więc mam drobne pytania
  • 1.czy jakość przewodu hdmi ma znaczenie (czy duże) na jakość obrazu – sygnał Cyfra +, dekoder PVR, pakiety HD, dvd ( jeszcze nie bluray) mała odległość 1,5m . Kupić taki jaki jest ogólnodostępny (35-65 zł) czy szukać droższego widziałem po 150 i więcej.
  • 2. w jaki sposób najlepiej podłączyc dekoder PVR Philips z PC – grafika w moim PC ma wyjście Dvi
SHARP LC 40 LE 700

Z góry dzięki

Piszac na ten adres mozesz kupic ustawienia do swojego tv za chyba 100zl.

Pewnie wywolam burze, ale jakosc obrazu w zaleznosci od ceny kabla HDMI moze miec znaczenie w funkcji jego dlugosci. Przy standardowej dlugosci kabla (1.3 - 1.8m) wg mnie nie ma co sie wyglupiac.
 

mensir67pl

Member
Bez reklam
bob77 napisał:
Pewnie wywolam burze, ale jakosc obrazu w zaleznosci od ceny kabla HDMI moze miec znaczenie w funkcji jego dlugosci. Przy standardowej dlugosci kabla (1.3 - 1.8m) wg mnie nie ma co sie wyglupiac.


jestem tego samego zadanie i po próbach z rożnymi kablami tej długości
 

ss2

New member
Hej, mam do was takie pytanko.

Sony W 5500
Sharp LE 700
Samsung UEB6000

Która marke wybrac pod katem tv satelitarnej z HD? Pytanie pod katem wrazen z uzytkowania i testow porownawczych. Co byscie wybrali? A moze jeszce cos z innej beczki ?

Dzieki i pozdrawiam!
 
Ostatnia edycja:

yuko04

New member
ss2 napisał:
Hej, mam do was takie pytanko.

Sony W 5500
Sharp LE 700
Samsung UEB6000

Która marke wybrac pod katem tv satelitarnej z HD? Pytanie pod katem wrazen z uzytkowania i testow porownawczych. Co byscie wybrali? A moze jeszce cos z innej beczki ?

Dzieki i pozdrawiam!

Jestem od paru dni użytkownikiem Sharp LE 700, nim go zakupilem miałem podobne rozterki, przygladalem się i na Samsunga i na Sharpa i to długo, moje wrażenia: Samsung nie dorównuje Sharp'owi podwzgledem głębi czerni, bieli i kolorów, obraz "żyleta" a na HD żyleta razy 1000, to robi wrażenie ( przynajmniej dla mnie), słabszą stroną są kąty, tutaj Samsung jest lepszy -ale czy musisz oglądac TV pod kątem 170 , chyba to nienaturalne, bo albo ogladzsa TV albo zajmujesz sie czym innym. Sharp jest warty swoich (jak dla mnie niemałych) pieniędzy. A multimedia Samsunga , dla mnie i nie tylko, to zbędny dodatek, który ma przykryć niedoskonałość podświetlenia bocznego matrycy. Polecam szezerze Sharpa.
Pozdro
 
Ostatnia edycja:

bob77

New member
Wszystkie Sharpy, ktore widzialem, rowniez te nie LED maja nienajlepsze katy. Wyglada to w moim odczuciu tak ze patrzac idealnie na wprost lub w nieduzym odchyleniu od normalnej (powiedzmy ze okolo +/- 15 stopni) wszystko jest ok. Ale wystarczy ze przekroczymy ten niewielki kat i kolory robia sie wyraznie gorsze i tak juz jest nawet im bardziej zwiekszamy kat. Jak juz wczesniej pisalem widac to szczegolnie na skorze bialego czlowieka, ktorej odcien robi sie bardzo nienaturalny.
 

yuko04

New member
bob77 napisał:
Wszystkie Sharpy, ktore widzialem, rowniez te nie LED maja nienajlepsze katy. Wyglada to w moim odczuciu tak ze patrzac idealnie na wprost lub w nieduzym odchyleniu od normalnej (powiedzmy ze okolo +/- 15 stopni) wszystko jest ok. Ale wystarczy ze przekroczymy ten niewielki kat i kolory robia sie wyraznie gorsze i tak juz jest nawet im bardziej zwiekszamy kat. Jak juz wczesniej pisalem widac to szczegolnie na skorze bialego czlowieka, ktorej odcien robi sie bardzo nienaturalny.

bob77 - z całym szacunkiem, ale te +/- 15 stopni to przesadzasz
 

bob77

New member
yuko04 napisał:
bob77 - z całym szacunkiem, ale te +/- 15 stopni to przesadzasz

Nie mierzylem tego dokladnie, ale jesli nie trafilem to niewiele. Zauwaz ze bardzo nie wiele wystarczy sie odchylic od normalnej zeby wyraznie stracila czern.
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
opowiadasz :D:D:D
nie zależnie jaki kanał w SD wybieramy do oglądania.
011_P1060359.JPG


Nie ważne jakie mamy w domu ustawienie mebli .
012_P1060362.JPG



007_P1060346.JPG


nawet z bardzo bliskiej odległości jest lepiej niż dobrze.
008_P1060351.JPG



http://hdtv.com.pl/forum/showthread.php?t=46027
 

bob77

New member
Kiki moze moim problemem jest to ze znacznie lepiej niz dobrze rozrozniam kolory, mimo ze jestem samcem.

Twoje dwa pierwsze zdjecia dobrze ilustruja co dzieje sie z czernia i odcieniem skory tej pani. Dokladnie to samo pokazalem na swoich zdjeciach.
 
Do góry