Sharp LCD46DH 77 E-czy coś innego

brakos

New member
Witam wszyskich.Mam dylemat bo zakup na lata i za 4tys zł.Czy możecie coś "podpowiedzieć"-mam ok 4tys zł i myślę o 46"tv ,pomieszczenie jest raczej nasłonecznione,odległość od tv 3-5m,będzie powieszony na ścianie,jakość kablówki jest dobra,dvd,w planach kino domowe,czy lcd sharp46DH77e-bo dobra cena czy coś innego (może plazma)-bylem w media expert i zgłupiałem,jeśli możecie coś poradzić to bardzo proszę.
 

syberek1

New member
Dzisiaj wypakowałem właśnie taki tv o jakim piszesz:) mam cyfrowy polsat z dekoderem echostar DVR7400. podłączyłem przez kabel HDMI, dodam jeszcze że czasza jest nowa lekko jajowata i konwerter, nie wiem co to za model ale wiem że kosztował mnie 230 zł jest to wersja quad (czyli 4 wyjścia ) (siła sygnału u mnie wynosi 92-95%) Obraz super!!! tv jest rewelacyjny!!! nie wiem o co chodziło innym użytkownikom na forach i opiniach, pisząc że występuje jakieś smużenie i inne podobne objawy... u mnie obraz na zwykłych kanałach jest świetny nie mówiąc już o kanałach w jakości hd!!! obawiałem się jakości, ale zwala z nóg!!! sprawdzałem na różnych kanałach od tvp1 przez discovery po polsat sport... (wszystko z platformy polsatu). Moim zdaniem tv świetny i wiem że będzie służył!!! Polecam!!! Ja kupiłem w Topmarket.pl wydałem 3545zł razem z przesyłką i Kablem HDMI gratis. Jeśli chcesz wieszać na ścianie do sklep dokłada wieszak za pół ceny czyli 150 zł.
 
Do góry