Sharp lc60le636e czy Samsung ue60eh6000

fazzieng

New member
2 dni temu kupiłem 60 cali Sharp lc60le636e, a teraz znalazłem 60 cali Samsung ue60eh6000 nawet w niższej cenie.
Czy warto zmienić tego sharpa na powyższego samsunga?
Z góry dziękuję za podpowiedzi.
 

marimba22

New member
ponawiam pytanie, stoję przed takim samym wyborem. Chcę się zdecydować w jeden dzień. W mediaexpert stał obok siebie jeden i drugi (samsung wydaje się lepsze podświetlenie, ledy są też z tyłu, nie tylko z boku) co sądzicie ???
 

daster1

New member
też się zastanawiałem się nad którymś z nich... przeglądając i porównując kupiłbym SHARPA bo ma chociaż namiastkę internetu, której samsung nie ma. teraz myśle nad SAMSUNGIEM UE55ES6100 za 4.540zł w Avansie ma Smart TV i 3D z okularami w zestawie - choć na tym ostatnim to mi nie zależy.
 

daster1

New member
Po wizycie w sklepach zmieniam zdanie.... Samsung UE55ES6100 to gniot, stał obok jakiegoś panasa - jakość obrazu, żenada - a była włączona płytka demo! poza tym sprzedawcy z MM, m.expert, euro, polecili Sharpa (właśnie za względu na jakość wyświetlanego obrazu) tylko w Awansie polecał Samsunga.

Tak się nachodziłem, że postanowiłem wybrać jednak SHARPA z 3D LC-60LE740E- jak się dobrze poszuka to jest tylko droższy o 200zł od Sharp LC-60LE635E - okulary dokupię z czasem :)

Co do SMART to kupie odtwarzacz Blu-ray 3D Samsung który ma te funkcje co TV

P.S. dla mnie ten TV nie będzie dużo droższy od mojego 7 letniego PHILIPSA 32pf3320/10 - kosztował 4,5 k a nawet hdmi nie ma :) taki on HDready (nigdy się nic nie zepsuło)
 
Ostatnia edycja:

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Ale musisz pamiętać jeszcze o kalibracji obrazu.
Napisz na PW - dostaniesz info.
 
Do góry