Sharp LC46LE600 vs Toshiba 46XV635DG Który wybrać?

celvi

Member
Witam, bardzo prosiłbym o pomoc. Chce zakupić tv zdecydowałem sie na 46 cali. Wybór mój padł na te dwa modele. Tosiek ma bardzo pochlebne recenzje według kiki-ego i innych użytkowników no i 100hz.
A sharp ma za to led. Z tego co wiem full led. Ale ma tylko 50hz. Tutaj mam główny problem z tym co wybrać. Czerń i dobrze widoczne szczegóły w ciemnych scenach jak to powinno mieć miejsce przy ledach. Czy wybrać płynność obrazu toska. TV będzie głównie do konsoli używany. Może później jak n wprowadzi wkoncu multiroom to będzie używany jeszcze do n-ki. A poza tym to filmy z Novatrona ( mkv, divx itd ).
Pokój dość jasny ale już jada do mnie rolety 100% zaciemnienia.
Pozdrawiam Serdecznie
 

celvi

Member
Witam, a roznie ale czesciej bardziej z boku niz na wprost. Ale mam tak umeblowany pokoj ze mozna siedziec i na wprost i z boku.
Domyslam sie ze jak z boku to polecisz "LED-a" :)
Tylko w tym ledzie najwiekszym minusem jest 50hz. Co o tym myslisz. Przez najblizesze pol roku to bedzie tv w 90% do xbox 360.
Pozdrawiam
 

kapsell

New member
Bez reklam
idealnie by bylo wiec le700 - domyslam sie jest bariera finansowa - wiec moze dozbierac pare groszy i kupic to co chcesz. Choc jestem przekonany ze z xv bys byl calkowicie zadowolony.
 

celvi

Member
A na konsoli grales na tym tv? Wszystko jest ok, bo na youtube pokazuja nieladne rzeczy. Artefakty , smuzenie. Ale nie wiem ile w tym prawdy.
 

celvi

Member
No u kupiona toshiba. Zdecydowanie polecam zakup u kolegi kiki-ego.
Nie ma to jak zobaczyc na wlasne oczy w domu i prownac sobie tv. Ja bylem "napalony" na leda ale przy porownaniu wybralem Toshibe bez led.
Pozdrawiam
 
Do góry