Sharp LC42XL2E. Czy lepszy od SONY KDL-40D3500 ?

jagiellon@super

New member
Aktualnie mam SONY KDL-40D3500. Chciałbym zapytać czy warto go wymienić na Sharp LC42XL2E ? Używam go do Cyfry + HD oraz zwykłego DVD.
Proszę o pilną radę, gdyż wymiany moge dokonac tylko do jutra.
THNX :)
 

mirecore

New member
w tym SHARPIE masz wiecej: 100Hz, 4ms, lepsze skalowanie, fajny pilot uniwersalny, no i minimalnie większy. Ja bym sie nie zastanawiał. Brać SHARPA (poczytaj na forum jakie bywają z nim problemy wszystkie da się rozwiazać) - jest osobny temat dla XL2
 

Misiektt

New member
jagiellon@super

A grasz na PS3 lub Xboxie, ludzie ehhh.

Niech mi nikt nie biadoli że nie widzi różnicy między 8 a 4 ms a jeśli nie widzi to niech bierze to co mu się podoba X3500 XL2 F86 może różnią się parametrami, ale dla takiego co nie widzi różnicy wybór jest na oko a nie na parametry
 

czago

Banned
jagiellon@super napisał:
Aktualnie mam SONY KDL-40D3500. Chciałbym zapytać czy warto go wymienić na Sharp LC42XL2E ? Używam go do Cyfry + HD oraz zwykłego DVD.
Proszę o pilną radę, gdyż wymiany moge dokonac tylko do jutra.
THNX :)

Sony KDL-40D3500 to średni model. Sharp wydaje się lepszy, ale zwróć uwagę na przłączanie kanałów (tego nie poprawią Ci w serwisie) i czy masz gwarancję Sharp Polska - bo jak nie masz (egzemplarz sprowadzony) to żadnej wady Ci nie poprawią bezpłatnie.
 

mirecore

New member
W sharp kanały przełączają się ok 3sek. ale te analogowe, jeśli masz dekoder CYFRA + to tylko od dekodera zależy. Ja mam dekoder Philipsa cyfrowy a TV CRT 100Hz i czasami przełączenie na HBO trwa kilka ładnych sekund, praktycznie co kanał to inne czasy.
 
Do góry