Sharp LC42 DH77EV

łoś

New member
witam.jestem nowy na forum chodź przeglądam je od dłuższego czasu.wasze rady pomogły mi kilka razy wiec mam nadzieje że tym razem tez coś doradzicie.zamierzam kupić LCD.wiem już jaka wielkość będzie potrzebna do mojego pomieszczenia oraz co będę od niego wymagał.zastanawiam się nad telewizorem Sharpa model: LC42 DH77EV. może ktoś mi coś o nim powiedzieć?? jak wygląda obraz SD (cyfra +) programów HD raczej nie ogladam no niekiedy jakiś film na HBO.jak z awaryjnością w tych modelach itd.czytałem w internecie dużo dobrego na temat tego TV.jedynym minusem jakim użytkownicy podają jest dźwięk jednak ja będę puszczał dźwięk przez amplituner wiec to nie jest dla mnie przeszkodą...
 

kapsell

New member
Bez reklam
Daj wiecej danych

Odległość od telewizora:
Preferowana wielkość matrycy"
Preferowana technologia:
Jaki sygnał:
Jakie urządzenia do podłączenia:
Jaka klasa cenowa:
Jakie masz nasłonecznienie pokoju:
Ile osób zasiada przed telewizorem:
Czy siedzisz na wprost telewizora czy również z boku:
Ma stać czy wisieć:
Czego oczekuję:
Full HD czy HD ready:
 

łoś

New member
Odległość od telewizora: ok 4 m
Preferowana wielkość matrycy" 42
Jaki sygnał: głowie SD cyfra+
Jakie urządzenia do podłączenia: pc w celu oglądania filmów (sporadycznie)
Jaka klasa cenowa: do 3000
Jakie masz nasłonecznienie pokoju: słabe
Ile osób zasiada przed telewizorem: 2
Czy siedzisz na wprost telewizora czy również z boku: na wprost
Ma stać czy wisieć: wisieć
Full HD czy HD ready: full hd

co do tv to biorę pod uwagę tylko LCD.zastanawiam się nad tym modelem sharpa ale czy watr swoich pieniędzy.na forum mało jest o nim albo źle szukam.w internecie na temat tego tv jest sporo pozytywnych opinie.głownie minusem jest dźwięk i brzydki pilot ale to są chyba najmniej ważne rzeczy.niech ktoś się wypowie co do tego tv. bardzo dziękuje i pozdrawiam
 
Ostatnia edycja:

łoś

New member
jeśli tylko znajdę w sklepie w dobrej cenie to kupie ten co mówisz.byłem dziś w media markt i tv które były w miarę ok i za dobre pieniądze tzn na moją kieszeń były taki:
samsung LE 46 B530 , LE40 B650, Toshiba 42 RV 685 DG, 42 AV 635 DG.widziałem tez tego Sharpa oraz chyba sharpa o którym piszesz kiki jednak chyba ten sharp był droższy i przekraczał to co mogę wydać na LCD... wiec biorąc pod uwagę 5 modeli czyli:

Samsung LE 46 B530 ,
Sharp LC 46 DH77EV,
Sharp 46 DH 55 (o którym wspomina kiki),
Toshiba 42 RV 685 DG oraz
Toshiba AV 635 DG.

jak można ustawić je po kolei od najlepszego do najgorszego. w sobotę podjadę do media i sprawdzę zgodnie z tym co napiszecie te 5 modeli...
 
Ostatnia edycja:

łoś

New member
kupiłem tego sharpa LC 46 DH77EV.jest świetny.nie wiem czemu niektórzy go źle oceniają.jeśli chodzi o audio to faktycznie trzeba pogłośnić do ok 30-40% by było ok ale jak dla mnie jest ok.jeśli chodzi o obraz jest idealny.w porównaniu do innych lcd czyli np samsunga czy sony to ten lcd wypada o wiele lepiej.były w media koło siebie samsung sony i sharp i ten sharp miał świetny obraz a jak podłączyłem w domu do cyfry + to obraz jest o wiele lepszy niż w media.polecam wszystkim ten tv...
 

Kejup

Member
Bez reklam
kupiłem tego sharpa LC 46 DH77EV.jest świetny.nie wiem czemu niektórzy go źle oceniają.jeśli chodzi o audio to faktycznie trzeba pogłośnić do ok 30-40% by było ok ale jak dla mnie jest ok.jeśli chodzi o obraz jest idealny.w porównaniu do innych lcd czyli np samsunga czy sony to ten lcd wypada o wiele lepiej.były w media koło siebie samsung sony i sharp i ten sharp miał świetny obraz a jak podłączyłem w domu do cyfry + to obraz jest o wiele lepszy niż w media.polecam wszystkim ten tv...

Mój staruszek też sobie kupił ten telewizorek w MM za 2950pln. Jak za tę kwotę to naprawdę świetny wybór w tym rozmiarze. Wiem, że to już starszy model ale cena jest dobra jeżeli kogoś nie stać aby wywalić dwa lub trzy razy tyle za tv który za rok lub dwa będzie już starym technologicznie telewizorkiem a cena jego spadnie o 70% to warto kupować takie oto telewizory jak ten SHARP.

Pozdrawiam!
 

łoś

New member
Kejup i jak się twojemu ojcu sprawuje ten TV?? jak dla mnie jest bardzo dobrze.nie jestem wymagającym użytkownikiem wiec może nie zauważam jakiś minusów.jak dla mnie jest super...
 

Kejup

Member
Bez reklam
Kejup i jak się twojemu ojcu sprawuje ten TV?? jak dla mnie jest bardzo dobrze.nie jestem wymagającym użytkownikiem wiec może nie zauważam jakiś minusów.jak dla mnie jest super...

Jak na razie bez zarzutów:???: Mój ojciec tez nie jest takim napaleńcem jak ja i do jego potrzeb rewelacja!
 
Do góry