Sharp LC32RD8E czy Panasonic TX-32LX85 czy w ogóle coś innego - proszę o pomoc.

dzejmsdin

New member
Witam wszystkich
Sprawa wygląda następująco:

Jak temat wskazuje, chodzi o telewizor LCD 32''.
Odległośc od tv - 2,5 metra, kablówka cyfrowa.
Budżet: max 2500 (wolałbym ok 2200 ;P)

Z tego co czytałem na forum, najbardziej chwalone są modele wymienione w temacie, tj.:
- Sharp LC32RD8E
- Panasonic TX-32LX85

Rozumiem przy takim rozmiarze i odleglosci od ekranu nie potrzebuje telewizora Full HD?

Więc prosze o podpowiedz, ktory z tych modeli wybrac, lub ewentualnie polecic jakis inny jeszcze lepszy ;p (i najlepiej jeszcze tańszy;p)

Z góry dziękuję

Pozdrawiam

dzejmsdin
 

dzejmsdin

New member
Na innym forum, polecono mi SONY KDL - 32W4000 no i automatycznie tez zaczął byc przeze mnie brany pod uwagę.

Ale on nie ma z kolei 100MHz ale jest Full HD
Stąd moje pytanie:
Czy lepiej dla mnie (cyfrowa kablówka, dvd, filmy i fifka z komputera) miec HD Ready 100 MHz czy Full HD bez 100 MHz, no i w końcu czy przy moich 2,5 metrach od ekranu warto zastanowic się nad 37'' bo slysze różne opinie, ale wiadomo ze bylby to tv z gorszymi parametrami bo maxymalna cena 2500zl zostaje ;P

Prosze o odpowiedz, wiem ze duzo jest podobnych wątków i zapewniam ze przeczytalem prawie wszystkie, jednak dalej potrzebuje bardziej zindywidualizowanej porady.

Z góry dziękuję za pomoc.
Pozdrawiam.
dzejmsdin.
 

pepe74

New member
do dzejmsdin...

czesc,
- przy 32 calach i odleglosci 2,5 mb nie zobaczysz roznicy pomiedzy hd ready i full hd
- system 100 Hz polecam kosztem full hd
- mam Sharpa 32rd8 i dlugo sie zastanawialem czy ten, czy panas 32lx85, wybralem sharpa ze wzgledu na dostepnosc, na panasa musialbym odrobinke poczekac-wiec to slaby argument ;)
Te modele sa bardzo porownywalne, decyduja detale, np. moja polowka skrytykowala szeroka, srebrna listwe w panasonic, bo moze przeszkadzac (przyciagac wzrok). Oba lcd-ki maja raczej dobre opinie, mysle, ze powinienes byc zadowolony biorac jeden z tych dwoch modeli...tego zycze!
- aha, tv mam podlaczony do dekodera n, dachowki, dvd i pod dobre audio

pozdrawiam
pepe
 

leszek44

New member
Witam ja terz mam sharpa rd8 100hz kolory wyśmienite czarne jest czarne białe jest białe,brak smużenia na meczach,sygnał c+ pionier,wzależności od kanału jedne są świetne nikture gorsze,reklamy i kreskówki wyśmienite.
Miałem na próbę tunr ferguson hd8800 po euro wszystkie kanały wyśmienicie,
po hdmi bajka. Polecam.;)
 
Do góry