Sharp LC32LE700 (Aquos) (Full LED) czy Sharp LC32LE600 (Aquos) (Full LED)

yazon

New member
Chciałbym znać wasze opinie na temat tych telewizorów bo noszę się z zamiarem kupna. Oglądałem je w sklepie i muszę przyznać że jakość obrazu była imponująca.
Sygnał był analogowy i ze zwykłej dachówki.
Pr1 jakieś wiadomości.
Dziękuję za wasze opinie choć zdanie na temat wizji sobie wyrobiłem(żyleta)
 

yazon

New member
Ma słurzyć jako normalny telewizor.
Sygnał ma być dostarczany z kablówki "Toya" na razie analogowy a kiedyś cyfrowy.
Współpracować z kinem domowym,
może tez z komputerem ale nie koniecznie.
Interesuje mnie również czy przez gniazdo usb które ten telewizor zdaje się posiada można przegladać zdjęcia np z pendriv-a (niekonieczne)
Czy głos jest do zaakceptowania
I w ogóle gdzie się plasuje jako TELEWIZOR
Dziękuję za zainteresowanie i odpowiedź
 

orange

New member
Jako telewizor plasuje się na półce :p

A na poważnie - owszem, można oglądac zdjęcia z pena.
Żeby uzyskać dobre efekty dźwiękowe, to do większości tv trzeba podłączyć kino.
 

yazon

New member
yazon napisał:
Ma słurzyć jako normalny telewizor.
Sygnał ma być dostarczany z kablówki "Toya" na razie analogowy a kiedyś cyfrowy.
Współpracować z kinem domowym,
może tez z komputerem ale nie koniecznie.
Interesuje mnie również czy przez gniazdo usb które ten telewizor zdaje się posiada można przegladać zdjęcia np z pendriv-a (niekonieczne)
Czy głos jest do zaakceptowania
I w ogóle gdzie się plasuje jako TELEWIZOR
Dziękuję za zainteresowanie i odpowiedź
Aha i jeszcze jedno jaką telegazetę posiada ten telewizorek
(jeśli w ogóle ją ma)
 

strech

New member
Witam
Generalnie jak nie jedna tu osoba poszukuję jakiegoś w miarę przyzwoitego LCD 32’
Moją uwagę przykuł LE700 pomimo że jak na moje warunki trochę drogi... więc zwróciłem uwagę na LE600 różnica w cenie dość znaczna bo około 800pln.
Byłbym bardzo wdzięczny gdyby ktoś mi powiedział dlaczego warto dopłacić te 800pln do LE700?
W natłoku informacji zawartych na forum nie mogę wyłowić konkretnych argumentów.
To co się 1 rzuciło w oczy to 100Hz ale, ale.... spotkałem się z kilkoma opiniami że w LE700 100Hz raczej średnio się spisuje.
Ktoś coś pisał na temat że LE600 ma znacznie uboższe w ustawienia... Może coś więcej na ten temat?
Opcje typu przeglądanie zdjęć z pendriva czy jakość dźwięku nie są dla nie żadnym argumentem :p
Telewizor będzie podłączony do kompa i będzie robił za 2gi monitor (głownie fimy, divix ale ost coraz częściej 720p lub nawet 1080p + pewnie czasem jakąś giere zapuszczę ;) ) to bezie główne źródło sygnału i jego główne zastosowanie około 80% + 20% telewizja kablowa ;p (z czasem pewnie się przesiądę na jakąś platformę cyfrową ale z racji tego że mało oglądam TV nie nastąpi to zbyt szybko, choć nie powiem Discovery HD kusi ;)). Odległość przystosuje się już po zakupie telewizora :D (możliwości 1m do 3m o czywiście na wprost). Pokój raczej mało naświetlony.
Z góry dziękuję za pomoc
Pozdr

======================== edit
========================

I kolejna ogłupiająca dawka informacji została przyswojona :p

100Hz dobra rzecz ale polegając na niektórych opiniach umieszczonych tu na forum można by podejrzewać że algorytm sharpa szału nie robi... Oczywiście algorytm zawsze można poprawić wraz z nowszymi wer softu ale gwarancji że to nastąpi nie ma... :neutral:
Dobrze by było jeśli jakiś posiadacz/e 700ki by sie rzeczowo wypowiedział na temat "z i bez 100hz"!
Z tego co jeszcze wyczytałem 600ka również ma złącze usb z tym że serwisowe przez które można wgrywać soft i myślę że to wystarczy ;)
Swoją drogą rozczarował mnie fakt ze ww modele nie mają złącza DVI :hmm: oczywiście zdaje sobie sprawę że można połączyć DVI->HDMI do kompa ale wolałbym DVI->DVI (nie pytajcie czemu bo nie wiem, chyba taki fetysz... :fool:)

======================== edit2 ========================

W innym wątku przeczytałem że miał się pojawić test LE600 przeprowadzony przez kikiego może ktoś powiedzieć czy już jest?
[FONT=&quot]

[/FONT]
 
Ostatnia edycja:
Do góry