Sharp LC32LE600 - divx (jakość obrazu)

insane

New member
witam Szanownych entuzjastów!

od pewnego czasu rozglądam się za telewizorem, który zastąpi mój dotychczasowy ekran crt samsunga

miałem na oku plazme Panasonic TX-P37C10Y ale ostatnio zainteresował mnie Sharp LC32LE600

i tu miałbym pytanie jak ten telewizor radzi sobie z sygnałem niekoniecznie przedniej jakości typu divx odtwarzany z komputera (przez hdmi) lub analogowa kablówka?

obawiam się, że po wymianie na telewizor nowej generacji doznam nieprzyjemnego szoku i gorzko zaplacze z zalu i tęsknoty za obrazem starego crt

pozdrawiam
 

bob77

New member
insane napisał:
witam Szanownych entuzjastów!

od pewnego czasu rozglądam się za telewizorem, który zastąpi mój dotychczasowy ekran crt samsunga

miałem na oku plazme Panasonic TX-P37C10Y ale ostatnio zainteresował mnie Sharp LC32LE600

i tu miałbym pytanie jak ten telewizor radzi sobie z sygnałem niekoniecznie przedniej jakości typu divx odtwarzany z komputera (przez hdmi) lub analogowa kablówka?

obawiam się, że po wymianie na telewizor nowej generacji doznam nieprzyjemnego szoku i gorzko zaplacze z zalu i tęsknoty za obrazem starego crt

pozdrawiam

Pewnie bardzo dobrze. Podlaczam kompa przez D-SUB do Sharpa 40LE600. I przy rozdzielczosci 1280x720 divxy wygladaja naprawde przyzwoicie.
 

insane

New member
czyli gdybyś miał możliwość zamiany na plazme to nie skorzystałbyś? :)

prawdę mówiąc mam już mętlik z tymi telewizorami.. sam nie wiem czy brać plazme czy może skusić się na tego sharpa - zależy mi na możliwie najlepszej jakości obrazu..

chętnie wymontowałbym ekran z mojego starego crt (troche go przy tym powiększając i spłaszczając ;)) dodał kilka portów i odstawił temat telewizora na kilka następnych lat ;)

pozdrawiam
 

orange

New member
Insane - ja mam 46 cali 700E i jestem bardzo zadowolony. Oglądałem w nocy Paranormal Activity - rewelka obraz no i film :)
 

bob77

New member
insane napisał:
czyli gdybyś miał możliwość zamiany na plazme to nie skorzystałbyś? :)

prawdę mówiąc mam już mętlik z tymi telewizorami.. sam nie wiem czy brać plazme czy może skusić się na tego sharpa - zależy mi na możliwie najlepszej jakości obrazu..

chętnie wymontowałbym ekran z mojego starego crt (troche go przy tym powiększając i spłaszczając ;)) dodał kilka portów i odstawił temat telewizora na kilka następnych lat ;)

pozdrawiam

Jakbym mial jeszcze raz wybrac to wybralbym znowu LE600. Albo LE700 gdyby byl drozszy 200zl a nie 900.
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
LE 600 gra rewelacyjnie - wkrótce test :D .
insane - nie podałeś jakie masz warunki , potrzeby i oczekiwania?
 

insane

New member
kiki napisał:
LE 600 gra rewelacyjnie - wkrótce test :D .
insane - nie podałeś jakie masz warunki , potrzeby i oczekiwania?

świetnie czekam z niecierpliwością na test :)

co do moich wymagań natomiast to tyczą się one przedewszystkim jak najlepszej tzn najbardziej naturalnej jakości obrazu szczególnie sygnału o niższej rozdzielczości (divx, sd, analog)

tv oglądam w odległości ok 1,5m więc 32 cale powinny być w sam raz

do tej pory - jak już zresztą pisałem wyżej - byłem raczej zdecydowany na plazme ale nagle pojawił się sharp i trochę tu namieszał ;)

pozdrawiam
 
Do góry