Sharp LC32DH500E jak włączyć napisy

agatt

New member
Witam wszystkich, dwa tygodnie temu zakupiłem Sharpa LC32DH500E posiada ona funkcję odtwarzania formatów divix z USB ale nie wiem jak włączyć napisy w filmach, co prawda na pilocie jest funkcja włącz napisy ale podczas odtwarzania filmu i wciśnięciu tego przycisku wyskakują informacje o pliku ale napisy się nie włączają:sad:.
Może ktoś wie jak w tym modelu telewizora włączyć napisy!!!
 

adamboro

New member
Może TV obsługuje inny format napisów np. SRT zamiast TXT ?

Nie ma żadnych problemów z odtwarzaniem Divixów? (oprócz tego z napisami)
 

Maniaczek

New member
Witam!
Waham się przy zakupie telewizora pomiędzy owym modelem [DH500E] a DH57EVBK.
Czy mógłbyś mi agatt nieco napisać o tym swoim modelu telewizora? Jaka jakość obrazu (SD/HD)? Jak duże jest smużenie, odwzorowanie czerni etc.
Czy ekran jest matowy czy szklany?

Czy ktoś miał styczność z obiema modelami SHARPa?
Który lepszy?
 

matique

New member
Również mam problem z włączeniem napisów w odtwarzaczu multimedialnym w telewizorze sharp.
Czy ktoś wie jak je włączyć?
 

bre3no

Member
Jeśli chodzi o napisy to wygląda na to, że pliki txt nie są obsługiwane.
Rozwiązaniem jest konwersja txt do srt (np. programem Subtitle Workshop)
 

matique

New member
Właśnie w instrukcji pisze, że TV obsługuje napisy w formacie txt.
Tylko niestety nic nie pisze jak je włączyć. Sam próbowałem ale nie znalazłem niestety rozwiązania. Pisze tylko w opcjach, że napisy są wyłączone...
 

bre3no

Member
Właśnie w instrukcji pisze, że TV obsługuje napisy w formacie txt.
Tylko niestety nic nie pisze jak je włączyć. Sam próbowałem ale nie znalazłem niestety rozwiązania. Pisze tylko w opcjach, że napisy są wyłączone...

Pliki txt otwiera bez problemu, jednak wraz z divixami nie działają (przynajmniej mi nie udało się uruchomić) a po konwersji do srt wszystko jest ok
 
Do góry