Sharp LC-60UQ10E test otwarty - więcej ostrości, więcej dokładności, więcej radości.

QuoVadis

New member
Jesli on przyjmuje sygnal 4k tylko poprzez hdmi to z jakich zrodel mozna zapodac ten material? Z dowolnego odtwarzacza ze zlaczem hdmi np. dvd, blu-ray, PC? Po podlaczeniu bezposrednio do sieci nie wyswietli 4k?
 

jędrzejj 1957

Active member
Bez reklam
Teraz sam już nie wiem czy był to zbieg okoliczności że w momencie pobrania aktualizacji posypały się ustawienia kanałów ( inne ustawienia zostały) czy skopana jest własnie ta ostatnia wersja. Muszę napisać że serwis Sharp zadziałał błyskawicznie ( Kiki dzięki raz jeszcze za namiary na Pana Artura :wink:) i w momencie gdy nie doszło do skutku wgranie poprzedniej wersji 1.11. wymienił płytę główną . Teraz żadnych problemów z pamięcią TV nie ma i wszystko działa poprawnie , a sam wiedząc co przynosi ostatnia aktualizacja nie będę jej wgrywał ;) .
 

cezary69

New member
Bez reklam
Pięknie, robi się update i uwalony tv ;) no no kiedyś coś takiego było z odtwarzaczami WD Live do wymiany szły jak ciepłe bułeczki :D po aktualizacji. Testują oprogramowanie na sprzętach klientów.
 

jędrzejj 1957

Active member
Bez reklam
Pięknie, robi się update i uwalony tv ;) no no kiedyś coś takiego było z odtwarzaczami WD Live do wymiany szły jak ciepłe bułeczki :D po aktualizacji. Testują oprogramowanie na sprzętach klientów.


Wydaje się mi że za szybko wysuwasz oskarżenia ;-) wobec Sharpa , ponieważ nie można w 100% stwierdzić ze winę tej usterki ma najnowsze oprogramowanie . Na innych forach nikt nie pisze że po zainstalowaniu najnowszego oprogramowania ;padł; im tv , bynajmniej ja nie znalazłem takich wypowiedzi :roll:.
 

cezary69

New member
Bez reklam
Nie wysuwam oskarżeń, ale... coś jest nie halo. Podejrzewam problemy wieku dziecięcego czyli nowości. Sam mam starszy model Sharpa 924 i chwale sobie choć od pewnego czasu, od czasu do czasu jak oglądam to się wyłącza i sam się włącza ;) Chyba znak, że trzeba rozglądać się za innym...
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Przesiadłem się na 60UQ10 z uwagi na Miracast i gra nie gorzej jak dotychczasowy 60LE857
 

jędrzejj 1957

Active member
Bez reklam
Czy lepiej :confused: tego byśmy się dowiedzieli oglądając te dwa modele jednocześnie z tego samego sygnału . Wydaje mi się że nie liczne ;nowinki;przykładowo Quattron Pro.. które dodano do UQ nie robi wielkiej :roll: różnicy . Jeżeli odpowiednio ustawimy obraz to będziemy zadowoleni zarówno z jednego jak i drugiego modelu Sharpa , a nawet i trzeciego ;)
 

cola0760

Member
a miesieczna subskrypcja wystarczy? :)

i ile to jest nizej, bo moze sie okazac ze nadal poza zasiegiem :D

a raty?? ...zeróweczki? :)
 
Ostatnia edycja:
Do góry