Sharp LC-60UQ10E test otwarty - więcej ostrości, więcej dokładności, więcej radości.

Gatien

New member
Telewizor jest naprawdę niezły liga mistrzow real bajern w hd super obraz sd szału nie ma powiedz mi kiki jak mam go skalibrować? jak to zrobić?
 

KIRAB

New member
Panowie, trochę już zostało napisane o tym modelu, ale reasumując, jest sens dopłacać do tegorocznego modelu czy raczej wziąć 60LE857.
Czy w praktyce widać różnice w samym obrazie, bo jednak różnica w cenie jest znaczna.
Pytanie czy warto?
 

3mk2

New member
Porównywałem dzisiaj 60 LE 857 z 60 UQ10 różnic w odbiorze jakości obrazu nie dostrzegłem jeśli chodzi o HD, pozostaje na przyszłość odbiór 4K
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Ważne jest przeznaczenie przy wyborze.
Mam w domu Sharpa LE857 i jestem bardzo zadowolony.
A UQ10 wspomaga system 4K.
 

KIRAB

New member
Oczywiście 4K nie ma na chwilę obecną znaczenia dla mnie, ale bardziej zastanawiał mnie quatron pro. Sam nagłówek artykułu wskazywał ze miało byś wyraźniej, ostrzej, lepiej itd.
Sugestie użytkowników forum, zdjęcia i testy też wskazywały, że będzie lepiej stąd mojej pytanie po prostu.
 

orange

New member
Dlaczego jest taki problem z dostępnością tego telewizora?
W Bydgoszczy do dziś go nigdzie nie widziałem...
 

jacabad

New member
Jak to nie ma w bydgoszczy stoi w Media Markt wiem po podłączałem do niego źródło zewnętrzne do USB. Jeśli natomiast bedziesz chciał kupić zgłoś sie do kikiego z forum on posiada u siebie nowiutkie sztuki na sklepie.
 
Do góry