Sharp LC-60UQ10E test otwarty - więcej ostrości, więcej dokładności, więcej radości.

RAF1977

Banned
Koniec końców tylko rozmiar się liczy, jak już przestajemy się podniecać czernią i kolorami.
Też bym chciał 80".

Wysłane z mojego GT-I9300
 

kendzi1

New member
Witam panowie mam dylemat kupic najnowszego scharpa czy model starszy o rok . Zalerzy mi glownie na graniu na konsoli ogladaniu filmow w 3d i obrazie i czerni prosze o pomoc z gory dzikeuje pzodraiwam Sharp LC-70UQ10E model 2014 rok czy Sharp 70 le857 model rok 2013
 

kendzi1

New member
Roznica w cenie jest rowne 2 tys zl Sharp 70 le 857 -12 tys zl sharp lc 70UQ10e -14 tys zl a mi zalerzy najbardziej na graniu na ps4 + ogladaniu fillmow w 3d na blu ray chcialbym zeby obraz byl perfekcyjny :) i model 70UQ10e posiada THX tak jak panaosnic vt60 a to jest wazna opcja ze jest wierne odzorowanie jakosci ogladanego filmu i dzwieku jak w sali kinowej :) a 4 k nie koneicznie za malo tego wszystkeigo ale mzoe sie przydac kiedys jakis film obejrzec :) prosze o jakas pomoc i podpwoeidz konkretna i co lepiej wybrac a dlaczego naprzyklad nie :)
 

kendzi1

New member
Kiki mam prosbe mozesz zrobic porownanie panasonic vt60 z sharpem uq10e i gdzie lepiej wypada czern ,glebia obrazu i kotry ma lepsze 3d na tym bardzo mi zalezy podpowiedz i jaki ty bys wybral dla siebie czy vt60 65 cali czy 70 cali sharp uq10e???
 

jacabad

New member
Witam jak wypada w tym modelu podświetlenie czy widać jakieś nierówności przy oglądaniu ciemnych scen filmowych lub przy przełączaniu kanałów wieczorem?
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
W tym modelu Sharp wyłącza piksele, dzięki czemu obraz jest czarny.
A obraz na ekranie jest bardzo dobrze podświetlony.
 

Ciechu2007

New member
Telewizor mam od 3 tygodni i powiem wam BOMBA! Kiki napisz mi proszę Twoje ustawienia obrazu. Ja jadę na standardowych i obraz powala a co dopiero po podrasowaniu go.
 

czared

Member
Witam.
Panowie jestem zainteresowany kupnem tego cudeńka ,ale mam do forumowiczów pytanie (zwłaszcza do kikiego) ,czy model Samsunga 65h6400 byłby godnym rywalem Sharpa 60uq10e ?
Serdeczne dzięki za info .
 
Do góry