Sharp LC-60UQ10E test otwarty - więcej ostrości, więcej dokładności, więcej radości.

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Nie ma wersji 50".

Postaram się sprawdzić. Bo nie mam Polsatu - ale pożyczę.
Tyle że w przyszłym tygodniu.
 

jędrzejj 1957

Active member
Bez reklam
Fajnie , zastanawiam się nad zakupem modułu nc+ mix , ale nie za bardzo chcę ryzykować wydając 200 stówki . Właściwie moduł Polsatu można odpuścić.
 

Gatien

New member
99-5=92

tez tak liczę 99 no to perfekcja i doskonałość a skoro była jedna 8 o już 99 nie będzie ...
skoro to jest namiastka 4 k to uważam że cena około 8000 zł bo w tej cenie można go poszukać albo wynegocjować
może nie super okazyjna albo szokująco atrakcyjna cena ale naprawdę dobra zważywszy że jest to bardzo wysoka półka sharpa w wyadniu 60 cali a to już coś oczywiście ktoś napiszę że jak tv to tylko 70 albo 80 cali ale...
60 robi różnice
ja bym dał jednak 10 za cenę do jakości i możliwości ale to moja opinia
 

jędrzejj 1957

Active member
Bez reklam
@kiki może popraw wyniki bo widać że niektórych nie obchodzi co ten tv reprezentuje tylko błędny opis . W ogóle to dzięki za poświęcony czas na teścik tego Sharpa.
 

misio777

Member
A ja mam kilka prostych pytań:
- matryca szklana czy folia, mat/półmat ?
- może jakaś fotka pilota i kilka słów o nim
Jakaś cisza w tych tematach.

:hihi:
 

paeru

New member
Bez reklam
Telewizor bardzo dobry, z czystym sercem mogę powiedzieć, że Sharp się postarał, zresztą w teście ładnie to wszystko zostało opisane.

Z jednym się tylko nie zgodzę, a mianowicie:

To pierwszy taki telewizor FullHd na świecie, który po HDMI przyjmuje i kompresuje do swojej rozdzielczości materiały 4K

Poproszę o dowód, że tak właśnie jest. Dla podpowiedzi - polecam podłączyć po HDMI sygnał 4K do modelu Toshiby WL968 sprzed dwóch lat i sprawdzić co się stanie.
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Szczerze to nie sprawdzałem tego, nawet bym nie wpadł na pomysł taki.
Ten model Toshiby był naprawdę extra...
 

paeru

New member
Bez reklam
Sprawdzone - działa, obraz bardziej ostry od niektórych modeli 4K, oczywiście nie z bliska, bo wtedy widać piksele i jakby nadmiar informacji. Ale procesor radzi sobie z taką rozdzielczością bardzo dobrze. Tym bardziej marketing Sharpa trochę wkurza, co nie zmienia faktu, że UQ10E faktycznie radzi sobie z tym sygnałem dobrze. Pytanie tylko co z pozostałymi modelami różnych producentów w tym roku.
 

jędrzejj 1957

Active member
Bez reklam
"Pilot bez zmian." - w stosunku do ? (nie mam odniesienia, chyba że taki sam jak w moim TV).
"Matryca Quattrona - półmat" - przypuszczam, że folia-półmat (ja mam szkło).

:hihi:

Mimo że jest trochę ; długi; to dość dobrze mi się nim obsługuje tv
 

Attachments

  • WP_20140322_006.jpg
    WP_20140322_006.jpg
    32,1 KB · Wyś: 238
  • WP_20140322_007.jpg
    WP_20140322_007.jpg
    19,6 KB · Wyś: 102
  • WP_20140322_008.jpg
    WP_20140322_008.jpg
    20 KB · Wyś: 181
Do góry