Sharp LC-52XD1E - wyłącza się

OsciBosci

New member
Po włączeniu TV, wszystko działa ok. Po ok. 15-20min. słychać pstryknięcie i LCD wyłącza się. Jak próbuje włączyć go przyciskiem POWER to nic się nie dzieje. Muszę wyjąć wtyczkę z kontaktu, włożyć i uruchomić TV. Jeżeli robię to od razu po tym jak wyłączył się, to TV uruchomi się i od razu wyłącza. Jeżli włącze go po kilku min. to wszystko działa ok przez kilkanaście kolejnych minut i znowu to samo. Co się dzieje? Proszę o pomoc, pozdrawiam.
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
wg mnie jest jest jakiś styk, jak zimny lut.
To nie powinno być dużym problemem w serwisie.
 

markom99

New member
Po włączeniu TV, wszystko działa ok. Po ok. 15-20min. słychać pstryknięcie i LCD wyłącza się. Jak próbuje włączyć go przyciskiem POWER to nic się nie dzieje. Muszę wyjąć wtyczkę z kontaktu, włożyć i uruchomić TV. Jeżeli robię to od razu po tym jak wyłączył się, to TV uruchomi się i od razu wyłącza. Jeżli włącze go po kilku min. to wszystko działa ok przez kilkanaście kolejnych minut i znowu to samo. Co się dzieje? Proszę o pomoc, pozdrawiam.


Cześć,
Od kilku m-cy mam taki sam problem z LC-52XD1E (kupiony w 2007). Przez pewien czas pomagało umieszczenie wentylatora z tyłu TV (wtedy działał nawet kilkanaście godz. bez wyłączania się), ale od kilku dni nawet wentylator nie pomaga, czas pracy do wyłączenia się TV skrócił się do 2-3 min.
Jestem ciekaw czy i w jaki sposób Twój problem został rozwiązany (np. czy oddałe(a)ś do serwisu, co stwierdzili, co zrobili, za ile itp.
Jestem zdeterminowany bo w lutym 2007 r. dałem za ten TV sporo kasy.

Byłbym bardzo wdzięczny za odpowiedź. Ponieważ nie bardzo umiem posługiwać się tym forum (Twój post znalazłem za pomocą wyszukiwarki Google) proszę o ewentualny mail na mój mail:
marekkomosa@wp.pl jeśli nie sprawi Ci to kłopotu. Będę się starał również przeglądać to forum - zdaje się, że można szukać postów danego użytkownika.
Z góry dziękuję za ewentualną pomoc.
 
Do góry