sharp lc-40le705 czy sony kdl-40nx800

bronekwoj

New member
Witam wszystkich tu zgromadzonych stoję przed dylematem co do wyboru telewizora lcd pomiędzy firmami sony a sharp w grę wchodzą telewizory sharp 40 lub 46" seria le 705 lub sony wersja nx800 40" sygnał będzie z N i odtwarzacza BR ewentualnie w przyszłości ps3 lub xbox360 odległość jakieś 3,5 do 4 metrów może mi doradzicie bo już mam dosyć z czytaniem recenzji z góry serdecznie dziękuję :D
 

bronekwoj

New member
czy będzie warto ostatnio oglądałem czekać na tego sharpa 46" ostatnio oglądałem 46 " sony ale model hf700 i jestem pod wrażeniem zarówno obrazu jak i wyglądu
 

akwidzynski

New member
Bez reklam
Mysle, ze lepszy bedzie Sharp 705 to w koncu full led, a nie jakieś tam edge led. Jak juz Sony to model NX800, ale cenaaaaaaaaaaaaaaaaaa.
 

bronekwoj

New member
różnica pomiędzy sony nx800 a sony hf700 jest tym że 800 jest z podświetleniem edge led a 700 ccfl chciałem się poprostu zapytać co sądzicie czy warto czekać na sharpa 46" 705 gdzie nie wiadomo czy będą wprowadzone jakieś ulepszenia względem 700e czy po prostu wybrać sony jeszcze chodzi mi o odległość czy 3.5 -4 m jest wystarczająca dla 46 " czy lepiej brać 40" sygnał z N
 
Do góry