Sharp LC-40705E i podłączenie laptop

ArKaDiOs

New member
Chciałem prosić was prosić drodzy koledzy o poinstruowanie mnie jak podłączyć owy telewizor do laptopa. Mam tylko kabel RGB bo tylko takie wyjście ma mój laptop. Po podłączeniu pokazuje mi się tylko tapeta z pulpitu komputera bez żadnych ikon, paska narzędzi.itd. Poradźcie proszę jeżeli ktoś coś wie na ten temat:(. Z góry dziękuję i pozdrawiam
 

redirys

New member
W opcjach karty graficznej drugi monitor zaznacz jako clone,
wtedy to co na laptopie powinieneś mieć na TV,
u Ciebie prawdopodobnie jest wybrana opcja Dual View więc aby coś zobaczyć musisz przeciągnąć myszką ikonę czy też okienko z danym programem na drugi monitor (TV), aby przejść kursorem myszki na TV przesuń kursor na ekranie laptopa maksymalnie w prawo lub w lewo (to też można ustawić w opcjach, w którą stronę) i znajdziesz się na ekranie TV.
 

ArKaDiOs

New member
W opcjach karty graficznej drugi monitor zaznacz jako clone,
wtedy to co na laptopie powinieneś mieć na TV,
u Ciebie prawdopodobnie jest wybrana opcja Dual View więc aby coś zobaczyć musisz przeciągnąć myszką ikonę czy też okienko z danym programem na drugi monitor (TV), aby przejść kursorem myszki na TV przesuń kursor na ekranie laptopa maksymalnie w prawo lub w lewo (to też można ustawić w opcjach, w którą stronę) i znajdziesz się na ekranie TV.
Pomogło, wielkie dzięki:) Pozdrawiam
 
Do góry