Sharp LC-32X20E

Adam_1982

New member
32 cale i full HD ?

Witam , pracuję już na dziale RTV 2 lata , zajmuję się tym sprzętem na codzień. Prawdę powiedziawszy , to 32cale full HD to bzdura. Zwarzywszy , że za niewiele większą kwotę możemy mieć 37cali full HD i tu już zobaczymy różnicę. Bo na matrycy 32cale nie widać takich różnic. Mam na myśli chociażby doskonały model 37XD1.
 

kolos82

New member
nie kupiłem 37 cali bo byl za duży a 32 cale jest w sam raz do mojego pokoju. nie kazdemu pasuje 37 cali. a co do róznicy to moim zdaniem jest. moj kolega ma samsunga hd ready ja mam sharp32x20e full hd i odpalałem spidermana 3 na blurayu. roznica w obrazie i szczegolach jest. moim zdaniem natomiast bzdura jest kupowanie tv za duzego do pomieszczenia bo 37 cali jest troszke drozsze od 32 a ze pozniej sie siedzi za blisko tv i nie wyraznie widac to juz inna sprawa.
pozdro.
 

albeertos

New member
Witam, to mój pierwszy post :)

Najpierw przejrząłem cały wątek o serii X20, ale tam o 32" nic nie znalazłem, więc zajrzałem tutaj.

Chcę kupić LCD, gdyż nieco zostałem w tyle z technologią (w tej chwili jeszcze kawalerski 14" :shock:). Wstępny wybór padł na 32X20E.
Chciałbym już mieć Full HD, bo nie mam w zwyczaju zmieniać TV co 3-4 lata, do tego jednocześnie chcę kupić sobie kino domowe. Wybór padł na SONY HTD-750RSF. Ma toto upscaling do 1080p, dlatego juz teraz mógłbym wykorzystać FHD (może ktoś to stosuje, chętnie poczytam jakie macie wrażenia) Oprócz tego sygnał z kablówki poprzez dekoder cyfrowy, w grę wchodzi podpięcie laptopa, no i docelowo PS3. Odległość to 3-3,5 metra, ale dziecko w foteliku oglądu już bliżej.
Czy ten Sharp to dobry wybór? Nie ukrywam że wybrałem 32" a nie 37" ze względu na cenę.
Z góry dzięki za konkrety i rzetelne opinie.
 
Do góry