Sharp LC-32GD8E

rp-rysiek

New member
Zastanawiam się nad kupnem tego TV (cena 3.999 zł).
Proszę o opinie na ten temat, ewentualnie na rady czy w tej cenie mógłbym kupić coś lepszego. Brałem też pod uwagę Panasonic TX32LX60P (cena 3.600) lub Samsung LE32R72B (3.500).
 

jar.cin

New member
Cóż, z mojej czysto subiektywnej oceny wynika, że Sharp z całej trójki jest najlepszy. Wszystko oczywiście zależy od tego, do czego chcesz tego TV używać, jak duże masz pomieszczenie itd. Osobiście wolę większe formaty np 37". Jeśli masz w miarę duży pokój, to warto się zastanowić. Zaraz okaże się, że 32" jest za mały i co wtedy?

Pozdrawiam serdecznie, Marcin.
 

jar.cin

New member
Przydałby się tutaj jakiś dobry ampli, prawda?

Również będę próbował zgłębić ten problem bo mam nadzieję, że za parę dni będę miał 37GD8E. U mnie jest troche inaczej bo stoi w domu Onkyo 674, które ma od groma róznych wejść i wyjść, tak więc myślę, że z XBoxem nie bedzie większych kłopotów.

Pozdrawiam serdecznie, Marcin.
 

namfuae

New member
32GA8E a TV Out

Witam,
jestem posiadaczem powyzszego TV, i mam z nim spory problem jezeli chodzi o podlaczenie do niego pc poprzez tvout, uzywam kabla s-video->scart, nie moge uzyc kabla VGA poniewaz w TV port ten zajety jest przez Xbox360. Karta Graficzna to Radeon 9800Pro, proboje roznych rozdzielczosci jednak obraz wyglada tak jak na tym obrazku : http://upload.pbase.com/image/70282310/original Walcze juz z tym 3 dzien i bez powodzenia, mam nadzieje ze ktos bedzie w stanie mi pomoc

pozdrawiam
namfuae
Edit Tuptus55: Proszę nie zakładać nowego tematu jeśli jest już o danym TV
 

jar.cin

New member
W tej sytuacji, kiedy bedziesz ogladał nowy TV z odległości, naprawdę zastanowiłbym się nad 37". Jeśli nie ogranicza Cię za bardzo budżet i jesteś w stanie dołożyć trochę ponad 1000 PLN, to warto rozważyć zakup większego ekranu. Sharpa LC27GA8E możesz mieć już za niecałe 5 tys.

Pozdrawiam, Marcin.
 
Do góry