Sharp LC 26" P55E

Mielech

New member
Witam!

Pytanko mam proste - czy warto kupić ten model? Zależy mi przede wszystkim na telewizji z kablówki oraz druga sprawa to dvd. Jeśli macie coś lepszego to dajcie znać.

Pozdrawiam!

Mielech
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
witam
nie wiem czy kupiłeś.
Ale obecnie jest jego następca 26 p 70 . Jeśli masz nie duzą odległość od ekranu i zwykłą kablówkę to warto. Obraz podawany jest bez kompresji.
Więc masz więcej widocznych szczegółów niż u konkurencji w tej samej klasie cenowej .

pozdrawiam
 

piciu

New member
Witam!

Jako nowy, pozwole sie podpiac.

Za miesiac przeprowadze sie do mieszkania w bloku. W pokoju goscinnym stanie dotychczasowy TV CRT 32" Thomson 100Hz, natomiast chcialbym dokupic do drugiego pokoju jakis TV. W zwiazku z tym , ze jest to maly pokoik 3.60x2.90, wskazane byloby kupienie jakiegos LCD.
Zastanawiam sie czy kupno 20" LCD ma sens, czy moze lepiej zainwestowac w 26"?
W bloku jest jakas tam kablowka, ale i tak ogladac bede Cyfre+ (Mediasat) lub z Cyfrowy Polsat (Echostar 616).Byc moze jeszcze w tym roku dokupie Relooka 200. Czasami obejrze cos na DVD.

Pytanie tylko co wybrac konkretnego do 3000zl? Najlepszy stosunek cena/jakosc.
Zastanawiam sie nad:
- 20": Sharp LC-20SH1E
- 26": Panasonic 26LX60, JVC 26A61
albo doplacic troche i kupic Panasonic 26LX500 lub Sharp 26P55E.
A moze cos z LG (26LC2R, LX1R), Samsunga lub Sony?

Czy pochlebne opinie wsrod 32" - maja odzwierciedlenie wsrod swoich mniejszych "braci". Czy moze jest tak, ze np. Panasonic 32LX60 jest OK!, ale juz 26LX60 jest do bani!

Bede wdzieczny za wszelka pomoc.

z pozdrowieniami
Piotr
 

jasa

New member
26" do Cyfry+

Ja też pytałem o 26" panasonica, o porównanie LX500 i LX60 właśnie wśród 26"...i co ? i nic...nikt nie odpowiedział:( dołączam się do poprzednika i proszę:blagam: napiszcie coś o 26" Panasonica lub innych do Cyfry+...
 

KKuba

New member
Bez reklam
Kiki... Przeciez 26P70 nie jest następcą P55. To są te same telewizory różniące się obudową i tym, że P70 ma tuner DVB-T. A tak nawiasem mówiąc, jeśli to ma być telwizor do oglądania kablówki, czy moze szerzej sygnału PAL, to nie ma lepszego LCD.
 
Do góry