SHARP HD -problem z jakością obrazu i nagrywaniem.

Halina07

New member
Kupiłam telewizor SHARP HD LC-32LE510E i mam 2 problemy:
1. Problem z jakością- obraz nie jest czysty,widać "ziarnistość obrazu". Telewizor jest podłączony do dekodera HD Cyfrowego Polsatu kablem HDMI. Programy HD są dobre a zwykłe już nie bardzo,na zwykłym telewizorze tego nie było widać i był połączony kablem zwykłym a nie HD.
2. Problem z nagrywaniem na USB. Gdy wszystko ustawię i dam na ZAPISZ pokazuje mi się informacja, że nie można nagrać "Nagrywanie stacji analogowych nie jest możliwe timer zmieniony został na przypomnienie tylko". A tam gdzie jet Typ timera jest "Nagranie"
Proszę o pomoc :)
 

Zielony99

New member
Kupiłam telewizor SHARP HD LC-32LE510E i mam 2 problemy:
1. Problem z jakością- obraz nie jest czysty,widać "ziarnistość obrazu". Telewizor jest podłączony do dekodera HD Cyfrowego Polsatu kablem HDMI. Programy HD są dobre a zwykłe już nie bardzo,na zwykłym telewizorze tego nie było widać i był połączony kablem zwykłym a nie HD.
2. Problem z nagrywaniem na USB. Gdy wszystko ustawię i dam na ZAPISZ pokazuje mi się informacja, że nie można nagrać "Nagrywanie stacji analogowych nie jest możliwe timer zmieniony został na przypomnienie tylko". A tam gdzie jet Typ timera jest "Nagranie"
Proszę o pomoc :)
1. Tak niestety jest zawsze jak się przesiadamy z TV kineskopowego na LCD. Sygnał SD wygląda gorzej, bo wychodzą wszystkie błędy sygnału (nadawcy). Też miałem takie wrażenie. :)
2. Można nagrywac tylko kanały cyfrowe z tunera DVB-T, ale nie wszędzie jeszcze można je odbierac.
 
Do góry