Sharp GD9E

PiotrekHD

New member
A propos PIP, to ma te funkcję w swoim tunerze SAT (jest to tuner "twin") i nie uzyłem jej ani razu od pół roku, tj. od momentu zakupu. Bezużyteczny zupełnie gadżet.
 

zarze

New member
Dziękuję wszyskim za odpowiedź, Jar.Cinowi za przekonanie mojego taty:)

Dzięki Panowie!

W takim razie ja jestem zdecydowany na 42XDE1! Dobry wybór? Bardzo dobry!
 

jar.cin

New member
Masz rację zarze,

Najważniejsze, aby kupić taki TV, z którego będzie się zadowolonym. Nie istotne jest tutaj to, czy jest to najlepszy telewizor na świecie, tylko, czy spełnia oczekiwania, jakie się w nim pokładało.

LC42XD1 to dobry model bez względu na czyjeś subiektywne opinie. Jednak czasami warto się zapoznać z ocenami innych użytkowników (dotyczy to każdego tv), zanim dokona się zakupu tego wybranego modelu. Zdecydowanie warto natomiast jest porównać kilka modeli, nalepiej wcześniej wybranych, a wtedy wszystko okaże się jasne. Dobym rozwiązaniem są pokazy oderowane przez kikiego ze sklepu e-panasaonic z Olsztyna (to dla tych szczególnie niezdecydowanych, choć nie tylko).

Pozdrawiam, Marcin.
 

mzdral

New member
A ja tak trochę Off-topic. PIP możesz mieć i przy jednym tunerze z tym że źródło drugiego sygnału musi pochodzić wówczas z video, dvd lub satelity /złącza inne niż antenowe/. Jeśli jednak zależy ci na podglądzie dwóch stacji TV a masz jeden tuner w telewizorze to też żaden problem. Jeśli posiadasz magnetowid to możesz wykorzystać jego tuner telewizyjny, a sygnał do TV i tak pójdzie po AV. Tak więc sprawa załatwiona:D
 

kaska

New member
Sharp Lcd 32 Gd9e

Edit Tuptus55: proszę poczytać regulamin i nie zakłądać tematu o TV, na temat którego jest już wątek.

Jestem Zainteresowana Kupnem Telewizora Sharp Lcd 32 Gd9e
Może Ktoś Wie Gdzie Mogę Go Kupć I Za Jaką Cenę ;)
 

Tomek Koko

New member
Bez reklam
Wydaje mi sie ze warto sie troche wstrzymac bo po 1 ida swięta wiec ten miesiac to nie tak dlugo a jak wiadomo promocje bedą po 2 idzie jego następca wiec peweni ten stanieje.Peweni szału obnizek nie bedzie ale grosz do grosza i np na uchwyt do powieszenia wystarczy.
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
witam
ja bym poczekał ok. 10.12.2006 - wjadą do Polski już nowe modele
32 RA1 i 32 RD1 .
Obydowa jak w serii 42 XD1 .
pozdrawiam
 

blady52

New member
bv9

myślę poważnie o bv9 do "n-ki" i dvd, czy są jakieś przeciwwskazania żeby brać bez prezentacji /ok 4800pln/, czy u kikiego dostanę z prezentacją za tyle lub mniej?
 

Gatekeeper

New member
kiki napisał:
witam
ja bym poczekał ok. 10.12.2006 - wjadą do Polski już nowe modele
32 RA1 i 32 RD1 .
Obydowa jak w serii 42 XD1 .
pozdrawiam

kiki,

można coś bliżej na temat RA1 / RD1 ?
jak będą się plasowały względem GA9 / GD9 ?
 

blady52

New member
bv9 v ra1

czy jest jakaś istotna różnica między nimi oprócz design'u, bo ja nie zauważyłem. czy coś się zmieniło w parametrach?
 

murzynidea

New member
Czemu piszecie nie na temat?

Witam i rzadko pisze ale zabiore glos.Pytanie bylo o smuzenie to raz.Co za bzdury wypisuje gosc ze pip jest niepotrzebny co to za argumentacja.Ja np pracuje na kompie i w okienku dzieki temu moge ogladac programy.Dodam ze mam samsunga i sa w nim 2 tunery a nie jakies pap-y.Jezeli chodzi o smuzenie to nie ma sily jezli ktos ma kablowke zawsze to wystapi.Co dao jakosci to tez prawda ze teraz idzie sie na ilosc a nie na jakosc.To przykre ale prawdziwe i warto dac wiecej pieniazkow i kupic cos drozszego a nie tania jadke.Pozdrawiam wszystkich
 
R

rkoncki

Guest
Powrot do tytulowego watku (GD9E) - to dobry pomysl !

Prosilbym o porownanie dwoch podobnych modeli
37 GD9E vs 37GE1E. Wiem ze sa inne rozdzielczosci matryc
i brak RGB+ ... ale mam raczej praktyczne pytanie dotyczace
wywietlania zwyklego sygnalu (z kablowki, "zwyklego" dvd, pc) -
ktory z tych dwoch modeli poradzi sobie lepiej ??
i drugie pytanie - czy bedzie znaczaca roznica przy odbiorze HD ?
i ostatnie: czy 37GD9E ma wentylatory ??
z gory dziekuje za odpowiedzi, rk
 
Do góry