Sharp GA8E

akobretti

New member
sharp GA8E

Witam
Może ktoś napisze jak Sharp GA8E sprawuje się na "n"-ce(kiki). A może zdecydować się na JVC 37 R71?
:cool: Pozdrawiam
 

jaqmd

New member
daniel26-78 napisał:
GA8 jest dobry tylko na tym forum, w sklepie wypada blado na tle konkurencji, odpuść sobie, popatrz na Philipsy jeżeli nie odstrasza cię krótka gwarancja.
Zgadzam się z tym całkowicie. Zwróć uwagę na Philips PF 5331, PF 7411.
 

lookeen

New member
GA8E zszedł na drugi plan, jako tansza alternatywa do JVCR70 37", za rada jedengo z weteranów forum oraz po lekturze opinii o tym modelu jestem na 99% zdecydowany własnie na R70 :krol: ,

az dziwne ze wczesniej nie wylookałem go na forum bo zbiera same pochlebne opinie. mam nadzieje ze to bedzie "ten jedyny" bo mam już dość szperania i przeczesywania forum i sklepów internetowych;)
 

Tytus

New member
akobretti napisał:
Witam
Może ktoś napisze jak Sharp GA8E sprawuje się na "n"-ce(kiki). A może zdecydować się na JVC 37 R71?
:cool: Pozdrawiam

ja proponuję zdecydować się na slima Samsunga...lub plazmę

mam Sharpa od niedawna i jestem generalnie do LCD rozczarowany...

można się tylko oszukiwać, że to wyświetla dobry obraz...
 

akobretti

New member
Witam
Chętnie zdecydowałbym się na plazmę, ale niestety okna "biją" w ekram centralnie.
Może zamiast sharp GA8E lepiej JVC 37R71? (to chyba troszkę uboższa wersja R70)?
 

Asad

New member
Mam sharpa GA8E i nie zamieniłbym go na slima ani inny CRT - porównywałem z innymi Lcd i specjalnie dużej różnicy z innymi nie dostrzegłem - może poza Samsungiem t coś tam - wszystko jest ok, z kablówki obraz jest ok, lepszy niż sądzłiłem że będzie dixy i dvd jest naprawdę super, gdyby był cały czarny byłbym zadowolony w 100% a tak tylko w 95% :)
 

Tytus

New member
Asad napisał:
Mam sharpa GA8E i nie zamieniłbym go na slima ani inny CRT - porównywałem z innymi Lcd i specjalnie dużej różnicy z innymi nie dostrzegłem - może poza Samsungiem t coś tam - wszystko jest ok, z kablówki obraz jest ok, lepszy niż sądzłiłem że będzie dixy i dvd jest naprawdę super, gdyby był cały czarny byłbym zadowolony w 100% a tak tylko w 95% :)

a ja porównałem z CRT i zapłakałem

1. obraz jakby akwarelą malowany
2. czerń jakby w mleku rozpuszczona
3. ciemne sceny jakby kamerą z komórki kręcone
4. smugi w ciemnych scenach (Archiwum X sprzed coś 4 dni) powalające
5. pilot jakby po nim walec przejechał

ja się nie oszukuję, wywaliłem kasę w błoto, Samsung za 2300 grałby 10x lepiej, porównałem sobie niedawno w sklepie, postawiłem oba obok siebie w "alkowie" zaciemnnionej od reszty sklepu...

i powtórzę, wszelkie płaskie ustrojstwa za 5 lat - no chyba, że się chce przed rodziną pochwalić...
 

smigly

New member
Posiadacz Sharpa Sa1

Witajcie

Mam Sharpa Sa1 od soboty
Pierwsza rzecz jaka sie rzuca po oczach to zmiana designu pilota na duzo lepsza. Nie mozna juz wyrzywac sie na muchach :)
Jezeli chodzi o design tv to wyglada dosyc ladnie. Jezeli chodzi o jakosc obrazu to ciezko cokolwiek mi napisac poniewaz to moj pierwszy lcdek ale nie jestem do konca zadowolony z jakosci. Krawedzie obiektow czasami sa jakos za bardzo kontrastowe i czasami mam wrazenie jakby sie lekko rozjezdzaly ale to chyba zludzenie. Czern ogladajac na dvd tez jakas taka troche malo nasycona. Moze to jeszcze kwestia ustawien bo jest bardzo duzo opcji zmiany obrazu. Obsluga jest bardzo prosta. Dzwiek jest bardzo dobry.
Zaplacilem za ten model 3450 transport gratis z Krakowa do Wawy.
Tez sie wachalem pomiedzy Philipsem 7411 a LG LB1.
 

Julek

New member
Mam taki 32 calowy od ok 2 miesięcy. Wszystko dziła bez problemów. Sygnał ze zwykłej anteny i całkiem nieźle widać. Podłączyłem go do kompa (NVIDIA 7300GT) tu troszę gimnastyki. Jakość przez S-VIDEO dno ale łącze monitorowe i już widać super. Jedyny feler jaki zauważyłem to nadmiar koloru czerownego (pomimo regulecji) przy sygnale z kompa szczególnie widoczny przy oglądaniu DVD. Ocena 5-
Pozdro:D
 

dragon26

New member
Sharp 37GA8E czy Samsung LE37S71B? help

Witam.
Słuchajcie,poszukuję(już prawie kupiłem,ale...) LCD 37". Miałem kupować juz Samsunga LE37S71B,ale w takiej samej cenie mogę nabyć Sharpa GA8E...
Samsung ma kosztować 4450zł,a Sharp za 4500. Oczywiście nowe ze sklepu z Polską gwarancją... Macie jakieś rady?? Na pewno,postaram się jeszze ustawić je gdzieś obok siebie,jeśli mi się uda...

Pozdrawiam!
 

pavulon72

New member
Sharp 37GA8E czy Samsung LE37S71B

Dragon mozemy mieć problemy z zakupem Sharpa.Pytałem po sklepach.
Podobno juz ich nie ma w hurtowniach.
 

dragon26

New member
Witam.
...a ja oczekuję na przyjazd tego tv:) Sąsiad mój zajmuje się takimi i podobnymi sprawami-chociaż bardziej elektroniką w samochodach. Podobno jadą takie dwa z Niemiec(oczywiście najnormalniejsza gwarancja honorowana w Polsce:)) Jak będę miał,to dam znać.

Pozdrawiam.
 

dragon26

New member
Chyba coś Ci się pomyliło kolego...bo tak: jeśli chodzi o tego Sharpa,to jest w Saturnie (gazetkę dostałem) ale za ok 5500 i to niby po odjęciu VATu-taka promocja "super":) Więc te 3000 to chyba za jakiś 27/32...a nie za 37".
 

dragon26

New member
no i faktycznie problem z GA8 :/ ...ale podobno jakiś nowszy model będę miał,za niższą nawet kwotę.... Jak dojedzie,to dam znać.
 

semaisa

New member
W glownym temacie o kompatybilnosci LCD napisalem ze nie ma problemu z GA8, jedyny jaki jest to co jakis czas(zroznicowanie lecz bardzo rzadko) zanika dziwek po hdmi lecz po componencie nie matakiego problemu wogole
 
Do góry