Sharp GA 8 atakuje dzisiaj nasze oczy

stereoman

New member
przede wszystkim zwrotem kasy:)za stary model!
Mam prośbę do uświadomionych:)niech rzucą tu w tym miejscu,dlaczego warto go kupić mając na widoku HDTV;
najniższa cena w eeeby.pl to 4328zł
w skąpiec.pl 4 oferty po 3999!
 
Ostatnia edycja:

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
witam
1.wyrzuć stary telewizor - zobaczysz co się będzie działo.
2.Obowiązuja nowe przepisy - trzeba zpłacić aby utylizować odbiornik.
My zabieramy na własny koszt
3.Kamera - która jest w ofercie kosztuje 1699 zł -jak sie odejmie - bedzie nizej.
4. Odejmujac bon - cena jest 3999 - czyli prawie 400 zł taniej / 10 %/

Chcesz kupować na Allegro - Twoja wola . Szczególnie jak wyjdą pixele .
My płacimy - podatki -oni nie.
Z podatków utrzymuja się szkoły - gdzie chodzą nasze dzieci , szpitale gdzie leczą się ludzie - kupujacy również, Policja - abyś mógł mieszkać spokojnie i jeszcze wiele innych instytucji społecznych.
Wiec raczej to inna klasa. Fiskus robi już przymiarki - pożyjemy - zobaczymy.
pozdrawiam
 

helper

New member
stereoman napisał:
przede wszystkim zwrotem kasy:)za stary model!
Mam prośbę do uświadomionych:)niech rzucą tu w tym miejscu,dlaczego warto go kupić mając na widoku HDTV;
najniższa cena w eeeby.pl to 4328zł
w skąpiec.pl 4 oferty po 3999!

Oferty w sklepach internetowych (moim skromnym zdaniem) są ciekawe cenowo, ale z reguły mało poważne, ponieważ bardzo często (w moim przypadku zawsze) próbowano mi wcisnąć coś innego niż chciałem. Nie sztuka pokazać cenę na produkt, którego się nie ma w sprzedaży.
Z kolei oferty na aukcjach ... no cóż, pojedyncze sztuki, których zakup obarczony jest też pewnym ryzykiem.
 

stereoman

New member
Kiki
twoje poświęcenie podatkowe wzruszyło mnie,ale wątek lekko ci się rozjechał,
powtórzę pytanie:

Mam prośbę do uświadomionych:)niech rzucą tu w tym miejscu,dlaczego warto go kupić mając na widoku HDTV


nic nie pisałem o Allegro,koledzy,proszę nie ściemniać:)

ps;moim zdaniem nie fair jest brak ceny w ofercie,a tylko''dowiedz się''

zrozumiałem z oferty,że za mój stary tv otrzymam JAKĄŚ kasę,co zmniejszy mi koszt nowego odbiornika,a Kiki twierdzi,że mój bonus to brak kosztów utylizacji,
to już wolę oddać za friko komuś w rodzinie,bo jeszcze nieźle gra
więc gdzie tu jest interes,ot i sęk:fool:
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
witam
moge Cię zapewnić ,że już kilka transakcji za nami. I ludzie są wdzięczny ,ze ktoś zajał się ich starymi "gruchotami" .Zobaczymy jak to sie rozwinie.
Nie każdy chce uszczęśliwiać na siłę innych. W Niemczech juz dawno były "wystawki".
U nas lądowały i lądują na śmietnikach - a ma być normalnie.
Twój Bonus - to bonus 1699 zł /kamera/
lub- 1199 / kino/
1000 zł /dowolny towar - RTV , AGD , OA/

Twój telewizor - Twoja sprawa.
Działajace telewizory bedą rozdane do ośrodków społecznych , domów dziecka innych jednostek potrzebujacych i biedne rodziny.
Taką akcję już robilismy z JVC Polska kilka lat temu - wówczas najbardziej cieszyły się dzieci w domach dziecka. Było spore zainteresowanie . Teraz będzie trudniej.
pozdrawiam
 

LukhasW

New member
Z tego co się orientuję to kupując nowy sprzęt masz prawo zostawić stary u sprzedawcy, który MUSI go przyjąć i to jest jego problem co z tym zrobi - dlatego info o tym, że sprzedawca "zaopiekuje" się starym TV nie jest rewelacją. Inną sprawą jest fakt bonusów...
 
Do góry