Sharp czy Samsung

sesil1

New member
Chciałbym was sie zapytać o wybór LCD Sharp 37 X20E, a samsung 37 M86/7. I czy odległaść 2,5 m jest nie zamała na ogladanie, czy może 32 cale?Bo nie jestem zdecydowany.;) :confused:
 

gatar

Active member
Bez reklam
Witam.
Osobiście, kiedys wybrałem Sharpa i jestem zadowolony.
Sam musisz zdecydować. To Ty będziesz oglądał nie My.
Odległość oglądania ma znaczenie, zwłaszcza przy sygnale analogowym.
Wskazane abys sam sprawdził lub, może Ktos ma taki TV i taki sam sygnał jak Ty. Poczytaj forum.
 

saracen633

New member
SHARP X20 E czy Samung

Trudno dac dobra rade.Ja od niedawna mam Sharpa 42X20.Jest to moj pierwszy LCD Jestem zadowolony mam tylko cyfrowy sygnal+DVD Jakosc obrazu bardzo dobra,podobno samsungi maja "glebsza" czern ale nie mam porownania,wiec nie truje.Troche denerwuje smuzenie przy ciemnych scenach,ale to ponoc tak w LCD.
 

km1963

New member
Bez reklam
saracen633 napisał:
Trudno dac dobra rade.Ja od niedawna mam Sharpa 42X20.Jest to moj pierwszy LCD Jestem zadowolony mam tylko cyfrowy sygnal+DVD Jakosc obrazu bardzo dobra,podobno samsungi maja "glebsza" czern ale nie mam porownania,wiec nie truje.Troche denerwuje smuzenie przy ciemnych scenach,ale to ponoc tak w LCD.

Skoro wątek odżył a pytający chyba nie dokonał wyboru to moje trzy grosze są takie :
bez podania oczekiwań warunków oraz żródła sygnału jakie ma pytający to podstawą jest technologia 100 Hz lub podobne ze względu na przeważający jako dostępny sygnał SD ( czy to analogowy - choć tutaj jednak plazma czy cyfrowy to jak dla mnie LCD )

Pozdrawiam
 
Do góry