Sharp czy Philips

kubackiw

New member
Witam
Prosze o pora eczy kupic TV LCD 32cale Sharp X20 czy Philips 7862D. Mam dekoder cyfrowy N
Pozdrawiam i dziekuję
 

banjo

New member
Witam. co do tego sharpa to napewno góruje nad philipsem pełną rozdzielczością matrycy ale nie posiada 100hz. ja osobiście wybrałbym go w wielkości 37'. 32' chyba do full hd nie ma sensu.jeżeli chodzi o philipsa to w 32' byłby moim faworytem. chociaż osobiscie mam toshibe :) . a wypowiadam sie w tym temacie bo tego philipsa znam dobrze i według mnie jeżeli chodzi o obraz to chyba cięzko go pobić. 100hz ,usb,układy kompensacji ruchu(rewelka) no i pixel plus 2hd(to dopiero jest odlot) obraz jest przepiekny bez żadnych klatkowań. Kiedyś wydawało mi sie ze sony bravia prezentuje najczystszy obraz do czasu jak ujrzałem tego philipsa. Ja nie chce tu broń Boże niczego sugerowac, trzeba to samemu przemysleć i podjąć właściwą decyzje. Osobiście sharpa za bardzo nie znam ,ale wydaje mi sie że w 32' zostałby zmiażdzony przez ten model philipsa. w temacie tego sharpa niech wypowie sie jakiś znawca modelu. Pozdrawiam.
 

kubackiw

New member
juz mam! :)

Witam Dzięki za kilka slow . ciut czasu uplynęlo a ja juz kupilem TV wybor ostatecznie padl na 32cale PFL 7403.Musz epowiedzieć ze jest to rewelacyjny telewizor. Kolory mnie powalaja az sie chce oglądac, ostrośc naprawde swietna , nie widże smuzenia obrazu, jest bardzo duzo mozliwosći ustawień obrazu i dzwięku, no i sam wygląd sprzetu taki lekki.Polecam kazdemu.
Pozdrowienia
Waldek
 

banjo

New member
rzeczywiście post był już dawno :) . Ale gratuluje wyboru-świetny tv.oby jak najdłuzej działał bez jakiejkolwiek awarii. pozdrawiam
 
Do góry