Sharp 830

tabaq86

New member
Jestem zainteresowany zakupem w/w tv ale przeraza mnie fakt ze jest tylko 50hz. Jak to sie ma do jakosci obrazu, zmeczenia oczu itd.. troche dziwnym wydaje mi sie fakt ze w dzisiejszych czasach gdzie wszystkie firmy bija sie z iloscia hz (400, 600) firma taka jak sharp daje tylko 50 w jednym z najnowszych modeli..co z szyba w ktorej wszystko sie odbijalo i czy problem strzelajacej obudowy zostal juz zazegnany. dzieki za odpowiedzi.
 

tabaq86

New member
Heh obym wiecej razy mylil sie w taki sposob i pozniej slyszal tak mile sprostowanie, a bylem pewien ze jest to model 50hz bo nawet na naklejce z tylu na zdjeciu z testow jest to wyraznie napisane ale byc moze tyczy sie to czegos innego? dzieki
 

tabaq86

New member
ok ok :) moj blad przyznaje sie bez bicia, ale portal ceneo jeszcze potwierdzil moja watpliwosc stad wzial sie post na forum;) dzieki za wyjasnienie - chyba w takim razie znalazlem w koncu tv ktory bedzie wisial na mojej scianie:)
 

kratylos

New member
wczoraj na zywo ogladalem 830 i powiem szczerze rozczarowal mnie - nei chodzi tu o parametry obrazu itp bo w skelpie i tak nei mozna tego ocenic jak leci demo, ale chodzi o jakosc wykonania i zastosowane materialy - obok 830 staly modele z roku ubieglego 810 i 824 i jakos palstikow spasowanei ramki, material z ktorego wykonana jest podstawa - w modelach z roku ubieglego wygladaja o klase lepiej.. teraz 830 to jakies lg, szajsung itp zaczyna przypominac...
 
Do góry