Sharp 60-LE 840 czy warto go kupic doradcie

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
I stolik za 4500zł gratis
Ten stolik na allegro sprzedaje się po 2800 zł . Kilka sztuk sprzedali.
Więc jakby nie liczyć ....
 
I stolik za 4500zł gratis
Ten stolik na allegro sprzedaje się po 2800 zł . Kilka sztuk sprzedali.
Więc jakby nie liczyć ....

Gdybanie - nie widziałem żadnego sprzedanego stolika (interesowałem się możliwością zbycia stolika kilka dni i od tego uzależniłem decyzję o wyborze TV) - a że są po tyle wystawione to fakt. To dosyć nietypowy mebel i realnie nawet za 1500 ciężko go sprzedać. W każdym razie dla mine oferta 11777 za tv bez stolika jest lepsza niż 12500 ze stolikiem.
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
To Twoja ocena. Ja sprzedaję też stoliki oddzielnie i kupujący mają zupełnie odmienne zdanie. I nie był to jeden sprzedany stolik.
Kto dobrze pomyśli ten wygrywa ...
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Nawet nie trzeba specjalnie ustawiać do tych potrzeb. Nie Sharpie i nie ma efektu teatralnego.
 
Ostatnia edycja:

zigg

New member
a mam jeszcze pytanko - dlaczego ten SHARP jest już wycofywany z oferty skoro to taki udany model i jak z jego późniejszą naprawą w takiej sytuacji ?
no i jaki model ma go zastąpić ?
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Jak z każdym produktem. Będą wchodzić nowe.
I kosztują dwa razy więcej. Więc pokazuje to klasę jakości modelu.
 

erty0203

New member
A kiedy test 840? Trafiłem ostatnio w Elektroworld w Katosach 830 i jak na sklepowe warunki to mi się spodobał i żonce też :), na weekend jadę szukać 840.
 

erty0203

New member
Dziś w MM oglądałem 840 i obudowa robi szał, 830 wygląda jak szczeniak przy 840. Czekam na test i pomyśle coś poważniej a do tej pory będę robił wycieczki do MM :) Dużo można wyciągnąć z 840 kalibracją?
 

Pips

New member
Bierz 840 bez zastanawiania się, ja mam i polecam. Z początku wielkość robiła duże wrażenie a po trzech dniach człowiek chciałby już coś większego i wiem że mój kolejny tv w przyszłości to będzie minimum 80" a najlepiej 100". Także jak masz miejsce oraz pieniądze to przemyśl jeszcze opcję zakupu 80".
 
Bierz 840 bez zastanawiania się, ja mam i polecam. Z początku wielkość robiła duże wrażenie a po trzech dniach człowiek chciałby już coś większego i wiem że mój kolejny tv w przyszłości to będzie minimum 80" a najlepiej 100". Także jak masz miejsce oraz pieniądze to przemyśl jeszcze opcję zakupu 80".

Hehe - tak to już jest... Ja mam 60" z 2,6m i spokojnie 70" z tego dystansu mogło by być :)
24LM ogląda się bajkowo, podobnie jak mecz Brazylia - włochy. Dobre SD również nie kłuje oczu.
 

erty0203

New member
Bierz 840 bez zastanawiania się, ja mam i polecam. Z początku wielkość robiła duże wrażenie a po trzech dniach człowiek chciałby już coś większego i wiem że mój kolejny tv w przyszłości to będzie minimum 80" a najlepiej 100". Także jak masz miejsce oraz pieniądze to przemyśl jeszcze opcję zakupu 80".

hehe 60" starczy :) kase wole w moto wsadzić niż w TV, taka teza na forum o TV hihihihi




Po prostu poproś o prezentację modeli w domu. Napisz na PW dostaniesz info.

Jak się zdecyduje to się zgadamy na PW.

840 ogarnie pliki M2TS z pena? Mam zamiar wrzucić pliki z klipów pioneera i zobaczyć jak będzie to wyglądać, jak chłopki w MM się zgodzą. Jaki jest najlepszy tryb fabryczny w 840?
 
Ostatnia edycja:

Pips

New member
Ja oglądam filmy na dynamicznych z fabrycznymi ustawieniami, jedynie podświetlenie ustawiłem na +16 i wyłączyłem jak dobrze pamiętam tryb filmu. Czarne jest czarne i nie odczuwam potrzeby kalibracji, to samo dotyczy się PS3, lecę wtedy na trybie gra z podświetleniem +16 i wszystko jest ok.
 
Ja oglądam filmy na dynamicznych z fabrycznymi ustawieniami, jedynie podświetlenie ustawiłem na +16 i wyłączyłem jak dobrze pamiętam tryb filmu. Czarne jest czarne i nie odczuwam potrzeby kalibracji, to samo dotyczy się PS3, lecę wtedy na trybie gra z podświetleniem +16 i wszystko jest ok.

Podświetlenie na +16 (czyli max)? Toż to pali oczy jak diabli. Chyba że słońce bezpośrednio na ekran wali...
 
Do góry